به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

ضرورت افزایش تعامل بین حوزه و دانشگاه در جامعه

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، حجتالاسلام سید قاسم یعقوبی در مراسم بزرگداشت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه در جمع دانشجویان و طلاب کاشمری در دانشگاه پیام نور این شهر اظهار داشت: انسان عالیترین نماد آفرینش است و تمام پدیدهها نیز به نوعی به انسان مرتبط و وصل میشود، بنابراین انسان به عنوان یک پدیده دارای ابعاد مادی و معنوی است.

وی با اشاره به نقش تأثیرگذار حوزه و دانشگاه در تربیت ابعاد مختلف انسان یادآور شد: دانشگاه و حوزه هر یک به تنهایی قادر نیست در اراده انسان نقش کلیدی ایفا کنند، چرا که انسان دارای ابعاد جسمی و روحی، معنوی و ظاهری و نیازمند طبیب در این بخشهاست.

امام جمعه کاشمر با تأکید بر این که مدیریت اقتصاد خانواده یک نوع پدیدهای است که دارای روح و جسم است، خاطرنشان کرد: مدیریت اقتصاد در خانواده علاوه بر فرهنگ، کار هم محسوب میشود به همین دلیل نقش و جایگاه زن و مرد در مدیریت و اقتصاد حوزه و دانشگاه حرف برای گفتن دارند.

یعقوبی با بیان این که برگزاری جلسات و نشستهای مشترک طلاب و دانشجویان فرصت مناسبی برای تبادل نظرات و بررسی مسایل روز در بخش های مختلف است اظهار داشت: این جلسات کمک می کند تا بتوانیم پدیدههایی را مطرح و مورد بررسی قرار دهیم.

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که باید زمینه برای درک صحیح نیاز حوزه و دانشگاه به یکدیگر فراهم شود افزود: زمانی که حس نیاز به یکدیگر ایجاد شد می توانیم پدیدهها را به صورت کامل بررسی و نتایج و برون رفت آن تأثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/70005

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی