به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 20 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

ضرورت افزایش تعامل بین حوزه و دانشگاه در جامعه

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، حجتالاسلام سید قاسم یعقوبی در مراسم بزرگداشت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه در جمع دانشجویان و طلاب کاشمری در دانشگاه پیام نور این شهر اظهار داشت: انسان عالیترین نماد آفرینش است و تمام پدیدهها نیز به نوعی به انسان مرتبط و وصل میشود، بنابراین انسان به عنوان یک پدیده دارای ابعاد مادی و معنوی است.

وی با اشاره به نقش تأثیرگذار حوزه و دانشگاه در تربیت ابعاد مختلف انسان یادآور شد: دانشگاه و حوزه هر یک به تنهایی قادر نیست در اراده انسان نقش کلیدی ایفا کنند، چرا که انسان دارای ابعاد جسمی و روحی، معنوی و ظاهری و نیازمند طبیب در این بخشهاست.

امام جمعه کاشمر با تأکید بر این که مدیریت اقتصاد خانواده یک نوع پدیدهای است که دارای روح و جسم است، خاطرنشان کرد: مدیریت اقتصاد در خانواده علاوه بر فرهنگ، کار هم محسوب میشود به همین دلیل نقش و جایگاه زن و مرد در مدیریت و اقتصاد حوزه و دانشگاه حرف برای گفتن دارند.

یعقوبی با بیان این که برگزاری جلسات و نشستهای مشترک طلاب و دانشجویان فرصت مناسبی برای تبادل نظرات و بررسی مسایل روز در بخش های مختلف است اظهار داشت: این جلسات کمک می کند تا بتوانیم پدیدههایی را مطرح و مورد بررسی قرار دهیم.

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که باید زمینه برای درک صحیح نیاز حوزه و دانشگاه به یکدیگر فراهم شود افزود: زمانی که حس نیاز به یکدیگر ایجاد شد می توانیم پدیدهها را به صورت کامل بررسی و نتایج و برون رفت آن تأثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/70005

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی