به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 27 تیر 1397

آغاز عملیات اجرایی 3 پروژه بهداشت و درمان در گلستان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، عیسی امامی نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی در آئین کلنگ‎زنی مرکز بهداشت و درمان اوزینه در گفت‎وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: امکانات بهداشت و درمان در نزدیکترین نقطه محل زندگی مردم مهیا شده است تا مردم از خدمت‎رسانی بهینه بهره‎مند شوند.

وی با بیان اینکه بخشی از اعتبارات پروژه‎ها از محل ماده 80 پیش‎بینی شده است، تصریح کرد: سیاست دولت، وزرات بهداشت و درمان در بخش سلامت مطرح شده و میزان اعتبار نیز در مطالعات و جانمایی طرح آمده است، قبلا ارائه خدمات در بخش بهداشت بود اما در آینده‎ای نزدیک به مرکز بهداشت، درمان و اورژانس تبدیل می‎شود.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهداشت و درمان یک وظیفه حاکمیتی است، گفت: دولت در شرایط فعلی با استفاده از ظرفیت قانونی و شرایطی که مجلس در راستای ارزش افزوده و هدفمندی یارانه فراهم کرده شاهد جهش قابل توجهی در طرح تحول سلامت هستیم.

امامی خدمت‎رسانی به مردم در بخش بهداشت و درمان را رضایت‎بخش توصیف کرد و افزود: وزارت بهداشت و درمان مصمم است پروژه‎ها و طرح‎های بخش سلامت را با جدیت پیگیری کند، گرچه با ورود در هر مرحله از اجرای طرح قوت و نقص برنامه‎ها مشهود می‎شود و تلاش برای تدبیر بهتر برنامه‎ها در دستور کار قرار می‎گیرد.

وی با بیان اینکه مردم منتظر گام‎های بعدی طرح تحول سلامت هستند، گفت: بیمه شدن مردم، کاهش هزینه‎ها، تسهیل در کار، تجهیز امکانات و ارائه خدمات بهینه برای افزایش رضایتمندی مردم در حوزه درمان از برنامه‎های جدی است.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی در خصوص دستاوردهای سفر رئیس‎جمهور به گلستان در بخش بهداشت و درمان تصریح کرد: بیمارستان شصت کلاته و بیمارستان یک‎هزار تختخوابی با جدیت پیگیری می‎شود که بیمارستان یک‎هزار تختخوابی با ظرفیت بخش خصوصی در حال پیگیری است.

یک‎سری ظرفیت‎ها بر اساس مطالعات جامع در گذشته پیش‎بینی شد اما به سرانجام نرسید لذا با ورود بخش خصوصی تلاش خواهیم کرد طرح‎های بخش بهداشت و درمان به شکوفایی لازم برسند.

انتهای پیام/83001/غ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی