به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

آغاز عملیات اجرایی 3 پروژه بهداشت و درمان در گلستان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، عیسی امامی نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی در آئین کلنگ‎زنی مرکز بهداشت و درمان اوزینه در گفت‎وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: امکانات بهداشت و درمان در نزدیکترین نقطه محل زندگی مردم مهیا شده است تا مردم از خدمت‎رسانی بهینه بهره‎مند شوند.

وی با بیان اینکه بخشی از اعتبارات پروژه‎ها از محل ماده 80 پیش‎بینی شده است، تصریح کرد: سیاست دولت، وزرات بهداشت و درمان در بخش سلامت مطرح شده و میزان اعتبار نیز در مطالعات و جانمایی طرح آمده است، قبلا ارائه خدمات در بخش بهداشت بود اما در آینده‎ای نزدیک به مرکز بهداشت، درمان و اورژانس تبدیل می‎شود.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهداشت و درمان یک وظیفه حاکمیتی است، گفت: دولت در شرایط فعلی با استفاده از ظرفیت قانونی و شرایطی که مجلس در راستای ارزش افزوده و هدفمندی یارانه فراهم کرده شاهد جهش قابل توجهی در طرح تحول سلامت هستیم.

امامی خدمت‎رسانی به مردم در بخش بهداشت و درمان را رضایت‎بخش توصیف کرد و افزود: وزارت بهداشت و درمان مصمم است پروژه‎ها و طرح‎های بخش سلامت را با جدیت پیگیری کند، گرچه با ورود در هر مرحله از اجرای طرح قوت و نقص برنامه‎ها مشهود می‎شود و تلاش برای تدبیر بهتر برنامه‎ها در دستور کار قرار می‎گیرد.

وی با بیان اینکه مردم منتظر گام‎های بعدی طرح تحول سلامت هستند، گفت: بیمه شدن مردم، کاهش هزینه‎ها، تسهیل در کار، تجهیز امکانات و ارائه خدمات بهینه برای افزایش رضایتمندی مردم در حوزه درمان از برنامه‎های جدی است.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی در خصوص دستاوردهای سفر رئیس‎جمهور به گلستان در بخش بهداشت و درمان تصریح کرد: بیمارستان شصت کلاته و بیمارستان یک‎هزار تختخوابی با جدیت پیگیری می‎شود که بیمارستان یک‎هزار تختخوابی با ظرفیت بخش خصوصی در حال پیگیری است.

یک‎سری ظرفیت‎ها بر اساس مطالعات جامع در گذشته پیش‎بینی شد اما به سرانجام نرسید لذا با ورود بخش خصوصی تلاش خواهیم کرد طرح‎های بخش بهداشت و درمان به شکوفایی لازم برسند.

انتهای پیام/83001/غ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی