به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

بازدید ایران‌شناس برجسته‌ کشورمان از دفتر خبرگزاری فارس در سیستان و بلوچستان + عکس

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، ایرج افشار سیستانی، نویسنده و پژوهشگر ایرانشناس از چهرههای علمی و فرهنگی ایران است که تاکنون بیش از 150 جلد کتاب در زمینههای جغرافیایی، تاریخی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و مردم شناسی به چاپ رسانده و یا در دست چاپ دارد.

نزدیک به هزارعلمی و پژوهشی او در ماهنامهها، فصلنامهها، مجلهها، سایتها و سخنرانی در همایشهای ملی و فراملی درون و بیرون ایران چاپ شده است.

وی در بازدید از خبرگزاری فارس سیستان و بلوچستان ضمن تمجید از وحدت و اتحاد مردم سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مردم سیستان و بلوچستان سالیان متمادی در کنار هم زیست مسالمت آمیز داشته و با اتحاد و وحدت خود تمام ترفندهای دشمنان را خنثی کردهاند. 

این چهره علمی و فرهنگی ایران افزود: با توجه به اقدامات، برنامهها و پروژههایی که برای توسعه سیستان و بلوچستان در دستور کار مسئولان دولت تدبیر و امید قرار دارد افق این منطقه را بسیار روشن میبینم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری برای توسعه محور شرق بسیار تاکید دارند و امروز مسئولان عزم خود را برای محقق کردن خواسته ایشان که توسعه اقتصادی استان و کشور را به دنبال دارد، جزم کردهاند.

افشار سیستانی افزود: نگاه دولتمردان به منطقه سیستان و هم بلوچستان بسیار با اعتدال و عدالت است، چه بسا که توسعه سواحل مکران و توسعه شبکه حمل و نقلی  و بنادر در چابهار، توسعه ترانزیت و رونق اقتصادی را برای منطقه سیستان به دنبال دارد.

وی بیان کرد: ایجاد کارخانههای مختلف، راه آهن و پروژههای بسیاری که در دست اجرا قرار دارد نوید از آیندهای روشن برای منطقه دارد و قطعا غبار محرومیت را از چهره منطقه زوده و اشتغال و عمران را به ارمغان میآورد.

فشارسیستانی با تاکید بر حفظ فرهنگ اصیل ایرانی گفت: مردم ایران باید فرهنگ غنی و اصیل ایرانی را حفظ کرده و اجازه ندهند این فرهنگ دستخوش تغییر شود.

این ایرانشناس برجسته کشور اضافه کرد: وجود اقوام مختلف با آداب و رسوم منحصربهفرد خود یک ویژگی ممتاز برای ایرانیان است که باید برای معرفی آنها بیش از پیش تلاش کنیم.

وی نقش رسانهها به ویژه رسانه ملی را در معرفی آداب و رسوم اقوام مختلف ایران بسیار موثر دانست و گفت: صدا و سیما میتواند با راهاندازی شبکه تلوزیونی نسبت به معرفی اقوام مختلف ایرانی اقدام کرده و جاذبههای گردشگری، صنایع دستی و آداب و رسوم تمامی استانهای کشور را برای مردم بهویژه جوانان تشریح کند.

انتهای پیام/75004/ش40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی