به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

نواخته شدن زنگ مصرف بهینه آب در مدارس گچساران

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، عبدالرحیم رحیمی صبح امروز در همایش زنگ مصرف بهینه آب که به صورت نمادین در دبستان آسیه شهرستان برگزار شد با اشاره به پرسش مهر رئیس جمهور از دانشآموزان مبنی‎ بر چگونه از آبهای ایران بهتری نگهداری کنیم، اظهار کرد: همایش مدرسهای مرتبط با پرسش مهر ریاست جمهوری، همزمان با همه مدارس سراسر کشور در این شهرستان نیز در حال انجام است.

وی با اشاره به مخاطبان پرسش مهر 15 رئیس جمهور، افزود: این پرسش برای دانشآموزان دورههای مختلف تحصیلی، دانشجویان، فرهنگیان و معلمان طراحی شده و همه میتوانند نسبت به پاسخ آن تلاش کنند.

فرماندار گچساران ادامه داد: شرکتکنندگان و پاسخ دهندگان به این پرسش میتوانند در رشتههای طراحی پوستر، نقاشی، کاریکاتور، عکس، مقاله پژوهشی، شعر، داستان کوتاه، فیلم کوتاه شامل مستند، داستانی و پویانمایی، وبلاگ، سرود همگانی و نمایشنامه نویسی شرکت کرده و آثار خود را به مدارس محل تحصیل و ادارات آموزش و پرورش تحویل دهند.

رحیمی بر لزوم فرهنگسازی و آموزش آحاد مردم در صرفهجویی از مصرف آب تاکید کرد و گفت: دانش آموزان میتوانند در مدرسه و منازل خود به عنوان سفیران آب نسبت به مصرف بهینه و صرفهجویی در این زمینه نقش موثری داشته باشند.

وی با اشاره به فرمایشات ائمه اطهار (ع) مبنی بر استفاده صحیح از نعمتهای الهی، خاطرنشان کرد: اقدامات صورت گرفته در مدارس و انجام تحقیقات در راستای پاسخگویی به این سئوال همه جهت نهادینه کردن فرهنگ استفاده بهینه در مصرف آب بوده که نقش موثری در حفظ و صرفهجویی منابع آب برای نسل آینده خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در گچساران بیان کرد: مدیران مدارس باید در راستای آموزش روشهای صحیح استفاده از آب با اجرای برنامه‎های فرهنگی و هنری در سطح مدارس اقدام کنند.

فرماندار گچساران، عنوان کرد: نهادهای مرتبط همانند شرکت آب منطقهای، آبفای شهری و روستایی، جهادکشاورزی و شهرداری در جهت پیشبرد اهداف سازمانی خود نسبت به کاهش سرانه مصرف آب و حفظ ذخایر آبی در شهرستان و استان میتوانند از این پرسش به عنوان یک فرصت بهترین استفاده را بکنند.

 

انتهای پیام/82022/صا30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی