به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

تیم آذرخش کوهپایه در لیگ برتر سافت‌بال بانوان پیروز شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بر اساس برنامهریزی انجمن سافتبال و بیسبال فدراسیون انجمنهای ورزشی کشورمان امسال دومین دوره مسابقات لیگ سافتبال بانوان کشور در 2 منطقه شمال و جنوب به صورت رفت و برگشت برگزار میشود.

تیمهای حاضر در هر منطقه به صورت دورهای با یکدیگر مسابقه میدهند و در شرایطی که با پایان مرحله مقدماتی دو تیم از منطقه شمال و دو تیم از منطقه جنوب در مرحله نهایی لیگ کشور با یکدیگر به رقابت میپردازند، بازیهای 4 تیم حاضر در مرحله نهایی قهرمان لیگ را مشخص میکند.

بر اساس برنامهریزی انجمن بیسبال و سافتبال فدراسیون انجمنهای ورزشی کشورمان تیمهای حاضر در گروه شمال مسابقات دومین دوره لیگ سافتبال بانوان باشگاههای کشور هم اکنون در قم حضور دارند و مشغول انجام بازیهای خود در دور برگشت مرحله گروهی هستند.

بر اساس برنامهریزی انجام شده برای بازیهای دور برگشت دومین دوره لیگ سافتبال بانوان کشور، تیمهای حاضر در گروه شمال دیدارهای خود را به میزبانی هیئت انجمنهای ورزشی استان قم و در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تختی این شهر برگزار میکنند تا چهره دو تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شود.

این در حالی است که دیدارهای دور رفت از مسابقات گروه شمال دومین دوره لیگ سافتبال بانوان کشور در دهه سوم مهر ماه سال جاری به میزبانی هیئت انجمنهای ورزشی استان تهران و در مجموعه ورزشی تختی برگزار شده و تیم آذرخش کوهپایه تهران در صدر قرار گرفته است.

پنج تیم در دور رفت این بازیها به میزبانی تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند و در ردهبندی نهایی تیمهای بانوان سافتبال آذرخش کوهپایه، هیئت تهران، هیئت قم، هیئت خراسانرضوی و آذرخش هرمزگان به ترتیب عناوین اول تا پنجم را کسب کردند.

با برنامهریزی انجام شده از سوی مسئولین برگزاری این رقابتها، جدال تیمهای حاضر در دور برگشت این گروه با مسابقه تیمهای هیئت تهران و آذرخش کوهپایه تهران آغاز شد و در مصاف همشهریهای تهرانی سرانجام این تیم آذرخش کوهپایه بود که به برتری رسید.

تیم آذرخش کوهپایه تهران در مصاف با تیم هیئت انجمنهای ورزشی تهران با نتیجه 15 بر 6 به پیروزی رسید در حالی که ترکیب این تیم را در این مسابقه حساس نگین باقری، سمیرا بایندریان، ندا غیاثوند، مریم علیاکبری، هدی غیاثوند، مهرنوش امینیان، فریده گلابی، فرشته فرهنگ، فاطمه غیاثوند، شیوا جاننثاری، هدیه تیرانی، آزاده حسینی، سمیرا باقرپور، ستاره سهیلی، لیلا بختیاری و مهین فلاح تشکیل میدادند.

همچنین تیم هیئت انجمنهای ورزشی تهران در این دیدار با ترکیب پریسا ذوقی، صدیقه نوروزی، الهام حسیننژاد، زینب غلامی، پریسا میزانی، راحیل بهزادی، تهمینه خانعلی، سمیه کوهی، فرشته ذوالفقاریان، محبوبه قنبری، فاطمه قنبری، بنفشه آبکنار، مریم کوهی، مریم صفایی، پریسا اصغری و زهرا میرشهابی به رقابت پرداخت.

برتری تیم آذرخش کوهپایه تهران برابر تیم هیئت انجمنهای ورزشی تهران درحالی رقم خورد که ندا غیاثوند هدایت تیم آذرخش کوهپایه تهران را بر عهده داشت و مربیگری تیم هیئت انجمنهای ورزشی تهران بر عهده الهام حسیننژاد بود و با این نتیجه تیم آذرخش در صدر باقی ماند و تیم هیئت تهران به دلیل برتری قم برابر نماینده هرمزگان به مکان سوم جدول رفت.

انتهای پیام/78002/الف40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی