به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 27 تیر 1397

با جبران فاصله یک امتیازی با گیتی‌پسند صدرنشین می‌شویم

حسین گنجیان امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: اطمینان دارم که تیم ما در دیدار هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال امید کشور از سد پتویلاله اصفهان عبور خواهد کرد تا خود را بار دیگر به صدر جدول رده بندی مسابقات برساند.

وی افزود: بعد از پیروزی با ارزشی که هفته گذشته در خانه برابر تیم فولاد یزد کسب کردیم، سعی شده از زمانی که تا بازی هفته هفتم با تیم پتویلاله اصفهان داریم به خوبی بهره ببریم، ضمن اینکه وضعیت بازیکنان از نظر فنی و همچنین شرایط روحی بهتر شده و امیدواریم که در ادامه بازیهای لیگ نتایج بهتری کسب کنیم.

گنجیان ادامه داد: ما امسال به صورت جدی به دنبال راهیابی به رقابتهای لیگ برتر فوتبال امید باشگاههای کشور هستیم تا هم در جمع بهترینهای فوتبال رده سنی امید کشور حضور پیدا کرده و هم توانمندی فوتبالیستهای مستعد قم را به خوبی به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم اضافه کرد: تیم ما در مسابقات لیگ 3 پیروزی، 2 تساوی و یک باخت در کارنامه دارد و فعلا در مکان دوم جدول است، اما بازیکنان ما قصد دارند امروز با شکست دادن تیم پتویلاله اصفهان در دیدار خارج از خانه هفته هفتم نشان دهند انگیزه بالایی برای رسیدن به صدر جدول دارند.

وی بیان کرد: تیم ما با توجه به فاصله یک امتیازی با تیم صدرنشین گیتیپسند اصفهان، مجموعا عملکرد خوبی در هفتههای سپری شده از مسابقات این فصل لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاههای کشور داشته و خوشبختانه نتایج خوبی کسب کردهایم ولی در ادامه راه بازیکنان ما باید قویتر به مصاف حریفان بروند.

گنجیان یادآور شد: سال گذشته نیز مرحله گروهی را با کسب نتایج بسیار خوب پشت سر گذاشتیم و راهی مرحله نهایی شدیم اما در مرحله پایانی بازیهای سختتری پیشروی تیم ما بود و به دلیل اینکه تجربه کافی نداشتیم از صعود به لیگ برتر فوتبال امید بازماندیم.

وی تصریح کرد: دیدار هفته قبل ما با فولاد یزد از نخستین هفته دور برگشت مرحله گروهی مسابقات فوتبال باشگاههای کشور در ورزشگاه شهید حیدریان قم به انجام رسید و طی آن توانستیم در یکی از سختترین بازیهای داخل خانه این فصل میهمان خود را با حساب 3 بر صفر شکست بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال امید صبای قم اضافه کرد: این دیدار در حالی با کسب 3 امتیاز برای صبای قم به پایان رسید که بارها شانس رسیدن به گل داشتیم اما امروز باید سعی کنیم در دیدار با تیم پتویلاله اصفهان قدر فرصتها را بدانیم تا با کسب 3 امتیاز دیگر به صدر جدول برویم.

تیم فوتبال امید صبای قم با کسب 3 پیروزی، 2 تساوی و یک باخت در دیدارهای 6 هفته سپری شده از مسابقات مرحله گروهی لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاههای کشور هم اکنون با 11 امتیاز در گروه دوم مقدماتی رتبه دوم را در اختیار دارد و امروز پنجشنبه بیست و هفتم آذر ماه در اصفهان به میهمانی تیم پتویلاله اصفهان خواهد رفت در حالی که صدرنشین این گروه تیم 12 امتیازی گیتیپسند اصفهان است.

انتهای پیام / 78002/ل30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی