به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 27 تیر 1397

سیاستهای توسعه صنعتی کشور تدوین می‌شود

مخبر دزفولی:

سیاستهای توسعه صنعتی کشور تدوین میشود

» سرویس: علمي و فناوري - علم و فناوري ايران

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: برای حمایت از تولیدات فناورانه داخلی ستادی با محوریت جهاد دانشگاهی تشکیل شود.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر مخبر دزفولی در پنجاه و ششمین جلسه ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور که روز سه شنبه، 25 آذر ماه، در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، ضمن تسلیت ایام ماه صفر گفت: در موضوع "حمایت از تولیدات فناورانه داخلی" یک ستاد و مرکز با محوریت جهاد دانشگاهی و با عضویت وزارتخانههای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه معاونت علمی و فناوری، دفتر همکاریهای علمی و فناوری ریاست جمهوری و... تشکیل شود.

 

وی افزود: این ستاد باید در یک بازه زمانی مشخص، پیشنهادهای مدونی را در این زمینه برای تصویب به ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور تقدیم کند.

 

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: متأسفانه برخی از شرکتهای داخلی در زمینه انجام تعهدات خود طبق توافق صورت گرفته و یا ارائه خدمات پس از فروش، ضعفهایی دارند و این ضعفها به بازار مصرف محصولات داخلی ضربه زده است.

 

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: انجام تعهد طبق قرارداد و در زمان تعیین شده، قیمت مناسب و معقول، خدمات مستمر پس از فروش و بهبود کیفیت تولیدات باید در پیشنهادهای ارائه شده، نقش اساسی داشته باشد.

 

وی در ادامه با اشاره به این که سیاستهای توسعه صنعتی کشور که در دست تدوین است، افزود: با توجه به تجربیات حاصل شده در زمینه تدوین اسناد ملی و راهبردی در شورای عالی انقلاب فرهنگی، نهادهای مسؤول در تدوین سیاستهای توسعه صنعتی کشور میتوانند از این تجربیات گرانقدر استفاده کنند.

 

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی