به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

«یادگاری»، برترین ایده بازار کامپیوتر

«یادگاری»، برترین ایده بازار کامپیوتر

» سرویس: علمي و فناوري - پژوهشي

دبیر اجرایی ایده بازار کامپیوتر از ارائه پنج ایده در حضور صاحبان سرمایه و صنعت خبر داد و گفت: در این ایده بازار از میان پنج ایده برتر برای ارائه در حضور اعضای هیات علمی و صاحبان سرمایه ایده «یادگاری» انتخاب شد.

 

به گزارش ایسنا، سینا شیخ الاسلامی در مراسم افتتاح ایده بازار کامپیوتر با اشاره به روند برگزاری این ایده بازار افزود: در ایده بازار کامپیوتر با طرح سوال «با 20 میلیون تومان سرمایه چه کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشنهای موبایل می توان تعریف کرد که در مدت دو ساعت عرضه کرد و در مدت سه سال 25 میلیون تومان برگشت سرمایه داشته باشد» فراخوان شرکت در رویداد از اواسط تابستان آغاز شد و تا اواسط پاییز اقدام به پذیرش ایدهها کردیم.

 

وی با بیان اینکه در این مدت 64 ایده ارسال شد، خاطر نشان کرد: پس از غربالگری این تعداد 10 ایده انتخاب شد که پنج ایده برای ارائه حضوری و پنج ایده برای ارائه پوستر در این ایده بازار شرکت کردند.

 

دبیر اجرایی ایده بازار کامپیوتر با تاکید بر اینکه برای 15 ایده برتر کلاسهای آموزشی برگزار خواهد شد، ادامه داد: این کلاسها در زمینههای برنامه نویسی موبایل و طراحی مدل بازاریابی خواهد بود.

 

وی با اشاره به ارائه حضوری 5 ایده خاطر نشان کرد: این پنج ایده در حضور اعضای هیات علمی و صاحبان سرمایه و صنعت ارائه خواهد شد و یک ایده برتر این تعداد انتخاب و جایزه نقدی اعطا میشود.

 

شیخ الاسلام یادآور شد: طرحهایی که قابلیت تجاری سازی داشته باشند به میزان دو میلیون تومان حمایت خواهند شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی