به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

انعقاد 22 میلیارد تومان قرارداد در فن بازار هفته پژوهش

انعقاد 22 میلیارد تومان قرارداد در فن بازار هفته پژوهش

» سرویس: علمي و فناوري - علم و فناوري ايران

رییس یازدهمین نمایشگاه فن بازار گفت: از مجموع مذاکرات صورت گرفته در این نمایشگاه 15 قرارداد با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریال منعقد شد.

 

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مجید متقیطلب امروز در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی تهران گفت: امسال در نمایشگاه فن بازار حرکت رو به جلو و اقدامات خوبی صورت گرفت. در این نمایشگاه 820 مورد فناوری ارائه شد که از مجموع مذاکرات صورت گرفته در نهایت 15 مورد قرارداد در زمینههای مختلفی چون پزشکی، صنعتی، کشاورزی و غیره منجر به قرارداد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین در زمینه اعتبارات دلاری نیز یک قرارداد در راستای طرح دانشجویان ایرانی خارج از کشور به مبلغ چهار میلیون دلار و یک قرارداد نیز به مبلغ 12 هزار دلار منعقد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: امسال 13 کارگروه آموزشی در نمایشگاه برگزار شد و 10 مورد بازدید توسط سفیران و نمایندگان خارجی مستقر در ایران صورت گرفت و همچنین در نمایشگاه امسال سه شرکت از کشورهای ترکیه و آلمان، حضور داشتند.

 

در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری داروی گیاهی آویشیت به عنوان اولین داروی گیاهی بومی آبزیان که ضد عفونی کننده و وسیع الطیف قارچ و باکتری است نیز مورد رونمایی قرار گرفت.

 

انتهای پیام

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی