به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

تاسیس سازمان نظام مدیریت در کشور

درهمایش سالگرد تاسیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مطرح شد

تاسیس سازمان نظام مدیریت در کشور

» سرویس: علمي و فناوري - پژوهشي

در همایش شصتمین سالگرد تاسیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بر تاسیس سازمان نظام مدیریت در کشور تاکید شد.

 

به گزارش ایسنا در این همایش که صبح امروز با حضور جمع کثیری از اساتید و دانشجویان در سالن الغدیر این دانشکده برگزار شد، استاد علی اکبر فرهنگی، دکتر عادل آذر و دکتر طهمورث حسنقلی پور به عنوان سخنران بر اهمیت علم مدیریت و نقش و تاثیر آن در بهبود وضعیت کشور تاکید کردند.

 

در این همایش ساختار مدیریتی در سازمان های خصوصی و دولتی با معیارهای علمی مورد بررسی قرار گرفت و در چند شاخه مدیریت جهادی، بحران، استراتژی، رسانه و مدیریت مالی، افراد حقیقی و حقوقی به عنوان کاندیدای دریافت نشان برتر مدیریت انتخاب شدند.

 

در زمینه مدیریت امور مالی این نشان به شرکت بیمه رازی و بانک اقتصاد نوین اهدا شد.

 

دکتر امیری، عضو هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران طی سخانی در رابطه با دانش مدیریت اظهار داشت: ما امروز در کشور مدیران زیادی را به عنوان الگو در بخش های مختلف داریم که آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان نمونه برتر در مدیریت عالی کشور می تواند سرلوحه قرارگیرد و باید از ایشان در این خصوص تقدیر کرد.

 

در بخش نخست این همایش، دکتر طهمورث حسنقلی پور، رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نیز توسعه علم مدیریت را در تمامی امور اجرایی و برنامه ریزی در کشور یکی از نیازها و الزامات روز دانست و افزود: علم مدیریت می تواند به حل بحران ها و رفع نیازهای سازمانی و ارگانی بپردازد و به عنوان مهم ترین بازوی کمکی در اختیار مجریان و قوه اجرایی کشور قلمداد شود.

 

در بخش دیگری از این همایش، دکتر علی اکبر فرهنگی، استاد برجسته رشته مدیریت، مدیریت را حاصل درایت توام با جهان بینی دانست و مشورت با اساتید این رشته را در تمامی حوزه ها ضروری دانست.

 

دکتر عادل آذر، رئیس سازمان آمار ایران و عضو هیات علمی دانشگاه تربین مدرس هم به عنوان یکی دیگر از سخنرانان این همایش اظهار داشت: امروز با این جمعیت بزرگ خانواده مدیریتی ایران شایسته است به عنوان ماحصل این همایش سازمان نظام مدیریت در کشور تاسیس و راه اندازی شود.

 

در پایان این همایش از تمبر یادمان شصتمین سالگرد تاسیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران رونمایی به عمل آمد و از اساتید و دانشجویان ممتاز دانشگاه تهران تجلیل شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی