به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 24 مرداد 1397

ودیعه مشمولان زائر عتبات به حسابشان واریز می‌شود/ مراجعه حضوری به سازمان نظام وظیفه مشروط

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا:

ودیعه مشمولان زائر عتبات به حسابشان واریز میشود/ مراجعه حضوری به سازمان نظام وظیفه مشروط

» سرویس: اجتماعي - حوادث، انتظامي

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا جزئیات مربوط به بازپس دادن مبلغ ودیعه ریالی مشمولانی که به عتبات سفر کرده بودند را تشریح کرد.

سردار ابراهیم کریمی در گفتوگو با خبرنگار "انتظامی" خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره گفت: مشمولان برای خروج از کشور یک حساب در بانک قوامین باز کرده و رقم مورد نیاز برای ودیعه را در آن واریز میکنند. این افراد پس از آنکه مهر ورود به کشور در گذرنامهشان ثبت شد در سیستم ما نیز ورودشان ثبت شده و حداکثر ظرف مدت یک هفته مبلغ ودیعه به حسابشان بازگشت داده میشود.

کریمی افزود: در این میان ممکن است بازگشت برخی از مشمولان به کشور به هر دلیلی در سامانه ما ثبت نشده و مبلغ ودیعه به حساب این افراد ریخته نشود. در این صورت افراد باید به همان حوزههای وظیفه عمومی در شهرهایی که مبلغ ودیعه را واریز کرده بودند مراجعه کرده و نسبت به بازپس گیری آن اقدام کنند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه این افراد نهایتا یک ماه برای بازپس گرفتن مبلغ ودیعه فرصت دارند، اظهار کرد: در غیر این صورت این پول به صندوق خزانه دولت واریز شده و قابل بازگشت به مشمولان نخواهد بود.

وی با بیان اینکه اکثرا چنین مشکلی پیش نخواهد آمد و ما در سامانههایمان از ورود و خروج مشمولان مطلع خواهیم شد، افزود: شرایط ذکر شده برای افرادی است که ممکن است به هر دلیلی سامانه ما از ورودشان به کشور مطلع نشده باشد.

کریمی اضافه کرد: واریز شدن پول به حساب یعنی سازمان وظیفه عمومی از ورود مشمول به کشور مطلع شده و اگر پولی به حساب افراد واریز نشود لازم است با مراجعه به حوزههای وظیفه عمومی که نسبت به واریز ودیعه اقدام کرده بودند نسبت به بازپس گیری مبلغ ودیعه اقدام کنند.

این در حالیست که معاون وظیفه عمومی تهران بزرگ پیش از این اعلام کرده بود: همه مشمولین -تهران و سایر شهرها- برای دریافت ودیعه ای که جهت اخذ مجوز خروج از کشور پرداخت نموده اند، باید ظرف مدت یک ماه به سازمان وظیفه عمومی ناجا مراجعه نمایند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:55

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی