به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

310 تن انواع مواد مخدر در کشور طی 8 ماه گذشته کشف شده است

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر:

310 تن انواع مواد مخدر در کشور طی 8 ماه گذشته کشف شده است

» سرویس: اجتماعي - حوادث، انتظامي

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف 310 تن انواع مواد مخدر در کشور طی هشت ماه گذشته خبر داد و گفت: از این میزان مواد مخدر، 60 تن در استان هرمزگان کشف شده است.

به گزارش خبرنگار«انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه خلیج فارس، سردار علی مؤیدی با اشاره به طولانی بودن مرزهای آبی استان هرمزگان افزود: بخش عمدهای از ترانزیت مواد مخدر از خشکی به دریا منتقل شده است و استان هرمزگان با دارا بودن کیلومترها مرز آبی، بیشترین هجمه را از سوی قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر شاهد است.

وی در ادامه با تقدیر از تلاشهای فرماندهی انتظامی و دریابانی استان هرمزگان در امر مبارزه با مواد مخدر، افزود: بیشترین کشفیات مواد مخدر در هرمزگان در حوزه دریا است و با بسته شدن مرزهای زمینی، مسیر ترانزیت به سمت دریا تغییر جهت داده است که عملکرد خوب پلیس استان در کاهش نفوذ مواد مخدر در کل کشور، محسوس است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور همچنین از کشف 310 تن انواع مواد مخدر در کشور در مدت هشت ماه اخیر خبر داد و گفت: از این میزان 60 تن آن در استان هرمزگان کشف شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: روند مبارزه با مواد مخدر و کشف انواع مواد در دو حوزه دریا و خشکی، هرمزگان را در جایگاه برتر مبارزه با مواد مخدر در کشور نشانده است.

وی با بیان اینکه معضل موادمخدر یک معضل جهانی است، گفت: تنها راه نجات و برون رفت از این معضل تشکیل بسیج همگانی در سطح کشور و حمایت و هماهنگی همه نهادها از جمله آموزش و پرورش، قوه قضائیه و رسانه می باشد.

مؤیدی با اشاره به پرونده تمساح خلیج فارس، اظهار کرد: با تلاش گسترده و در یک تعامل همه جانبه پلیس مبارزه با مواد مخدر و دستگاههای اطلاعاتی امنیتی کشور، روند شناسایی و دستگیری تمامی افراد مرتبط با این پرونده کلان در حال بررسی است و همچنان ادامه دارد که تا کنون 60 نفر در این ارتباط دستگیر شدهاند.

وی افزود: سرنخهای جدیدی نیز از فعالیت و همچنین منابع و امکانات اعضای این باند در داخل و خارج کشف شده است که جزئیات پرونده اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:55

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی