به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

مجوز استخدام پرستاران را پیگیریم

وزیر بهداشت:

مجوز استخدام پرستاران را پیگیریم

» سرویس: اجتماعي - سلامت

وزیر بهداشت گفت: جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را برای رضایتمندی مردم انجام میدهد و امیدواریم عقبماندگیهای گذشته جبران شود.

به گزارش سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر سیدحسن هاشمی پس از بازدید از بیمارستان در حال تحویل شهید چمران سروآباد، در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط جغرافیایی خاص مریوان، سردسیر بودن این منطقه و مشکلات مربوط به راههای مواصلاتی و عبور و مرور گفت: ساخت بیمارستان 200 یا 300 تختخوابی در مریوان باید از سالها پیش کلید میخورد و بودجهها و اعتبارات لازم برای ساخت آن پیشبینی میشد.

وزیر بهداشت قول مساعد داد که موضوع ساخت و تکمیل بیمارستان جدید در مریوان را در قالب تصمیمات هیات وزیران پیگیری کند و همچنین وضعیت امکانات درمانی این منطقه را به رییس جمهور گزارش کند.

وزیر بهداشت با اشاره به وجود بیش از 400 هزار شهید در این استان در دوران دفاع مقدس گفت: جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را برای رضایتمندی مردم انجام میدهد و امیدواریم عقبماندگیهای گذشته جبران شود.

هاشمی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا برنامهای برای جذب و استخدام پرستاران وجود دارد، گفت: مجوز استخدام پرستار در اختیار دولت است و در طی یک سال و نیم گذشته این موضوع را از مجلس و دولت پیگیری نمودهایم و به محض این که مجوز صادر شود، پرستاران جدید استخدام خواهیم کرد.

وی با بیان این که در حال حاضر کمبود زیادی در زمینه نیروی پرستاری داریم گفت: تا زمان صدور مجوز استخدام برای جذب پرستار، در قالب برنامه تحول نظام سلامت 16 هزار پرستار به صورت خرید خدمت و در قالب شرکتی به کار گرفته میشوند تا مشکلات فوری این حوزه برطرف شود.

وزیر بهداشت در ادامه با اشاره به نقش خیرین در ارتقای شاخصهای سلامت گفت: از خدمات و اقداماتی که خیرین در حوزه سلامت داشتهاند بسیار ممنون و سپاسگزار هستیم و کاری که آنان در این حوزه انجام دادهاند بهترین ذخیره زندگیشان است.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل بیشتر با خیرین و مشارکتهای مردم نهاد در وزارتخانه، شاهد استفاده بیشتر از ظرفیت خیرین حوزه سلامت کشور باشیم.

گفتنی است: بیمارستان شهید چمران سروآباد از پروژههای مسکن و شهرسازی بوده و هنوز به طور کامل تحویل دانشگاه علوم پزشکی نشده است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:55

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی