به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

ترویج فرهنگ اسلامی-ایرانی توسط زنان محلات

ترویج فرهنگ اسلامی-ایرانی توسط زنان محلات

» سرویس: اجتماعي - جوانان و زنان

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: جشنواره تسنیم فرصتی برای فعالان خانههای تسنیم در 374 محله شهر تهران است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجتالاسلام و المسلمین میثم امرودی با بیان اینکه این جشنواره فرصتی است تا افرادی که در خانههای تسنیم فعالیت میکنند نمودی از کارها و برنامههای خود را در سطح جشنواره ببینند، ادامه داد: تسنیم از جشنوارههایی است که مخاطبان زیادی در شهر تهران دارد، از این رو امسال در کنار بخش بهترینها از دوریختنیها و نمایشگاه عکس، برنامههای دیگری هم به این جشنواره افزوده شده است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درباره اینکه امسال مسابقههایی در این جشنواره برگزار میشود که مختص بانوان خواهد بود، یادآور شد: شهرداری تهران تلاش میکند با توجه به نظرات فعالان خانههای تسنیم، این جشنواره را هر چه بهتر و با توجه به علایق بانوان شهر تهران برگزار کند.

امرودی با اعلام اینکه روسای خانههای تسنیم روزهای 18 و 19 آذر ماه در اردوی جهادی قم شرکت کردند، گفت: در این اردوی جهادی تلاش شده، همفکری گستردهای برای ارتقاء سطح فعالیت خانههای تسنیم صورت پذیرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران افزود: خانههای تسنیم محلی مختص خانمهاست که در سطح 374 محله سطح شهر تهران، دور هم جمع میشوند و کارهایی که با ذائقه و نیازها و توانمندیهای آنها متناسب است، انجام میدهند. برگزاری اردو، کلاسهای هنری، کلاسهای قرآن و ... بخشی از این فعالیتها است.

بر پایه این گزارش، اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی– ایرانی در جهت الگوسازی پوشش مناسب اجتماعی بانوان شهر تهران، فراخوان نخستین دوره جشنواره مد و پوشش اسلامی ایرانی را در قالب بخش خلاقیتهای فرهنگی هنری سومین جشنواره تسنیم منتشر کرده است.

نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره «مد و پوشش اسلامی ایرانی» در کنار نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره «بهترینها از دورریختنیها» و نمایشگاه آثار برگزیده مسابقه عکس زن، شهر، فعالیت با پوشش اسلامی ایرانی از 9 تا 15 دی ماه 1393 در محل برگزاری نمایشگاههای تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:55

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی