به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

استقرار پزشکان مخصوص بانوان در خوابگاه‌های دخترانه دانشگاه امیرکبیر

معاون دانشجویی دانشگاه امیرکبیر خبرداد

استقرار پزشکان مخصوص بانوان در خوابگاههای دخترانه دانشگاه امیرکبیر

» سرویس: دانشگاه و حوزه - صنفي، دانشجويي

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: به منظور ارتقاء سطح سلامت دانشجویان قرار است پزشکان مخصوص بانوان در خوابگاه های دخترانه این دانشگاه مستقر شوند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر رضا صراف، در حاشیه اولین سمینار رابطین بهداشت دانشجویی در دانشگاه صنعتی امیرکبیرگفت: بهداری این دانشگاه تا پایان امسال تجهیز خواهد شد و خدمات این مرکز به صورت شبانه روزی به دانشجویان ارائه می شود.

وی افزود: دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای 14 هزار دانشجو در مقاطع مختلف است بنابراین برنامه داریم تا پایان امسال بهداری این دانشگاه را تجهیز کنیم.

وی با بیان اینکه درحال حاضر در بهداری دانشگاه صنعتی امیرکبیر خدمات مربوط به پزشکان عمومی ارائه میشود، گفت: در راستای تجهیز بهداری این دانشگاه قرار است از خدمات پزشکان متخصص نیز استفاده کنیم.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه کرد: آمبولانس های این دانشگاه فرسوده و از رده خارج شده اند بنابراین این آمبولانس ها تعویض می شوند تا بتوانیم خدمات بهداشتی بهتری به دانشجویان ارائه کنیم.

صراف خاطرنشان کرد: برنامه داریم علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی در بهداری دانشگاه صنعتی امیرکبیر خدمات روان شناسی و روانپزشکی نیز به دانشجویان ارائه کنیم.

دکتر حمید کشوری، رییس مرکز بهداشت دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این مراسم گفت: مرکز بهداشت این دانشگاه سعی دارد موضوع سلامت، بهداشت و درمان را جزء مطالبات دانشجویی قرار دهد زیرا براین اساس سطح خدمات بهداشتی دانشگاه ها افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه دانشگاه های مطرح دنیا قوی ترین مرکز بهداشت و درمان شهر را دارا هستند، تصریح کرد: درحال حاضر مهم ترین مسئله بعد از موضوع پژوهش در دانشگاه های مهم جهان مسئله سلامت دانشجویان است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر، اولین سمینار رابطین بهداشت دانشجویی صبح امروز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز به کار کرد که در حاشیه این سمینار دو کارگاه آموزشی اصول بهداشتی در خوابگاه و پیشگیری با رویکرد خود مراقبتی و کارگاه امداد و نجات در خوابگاه برگزار می شود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی