به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در پاسخ به شبهات جدی وارد شوند

نماینده ولی فقیه در مازندران :

مسئولان نهاد رهبری در دانشگاهها در پاسخ به شبهات جدی وارد شوند

» سرویس: دانشگاه و حوزه - فرهنگي

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اهمیت فعالیت مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه، افزود: مسئولان نهاد رهبری در دانشگاهها در پاسخ به شبهات دانشجویان جدی وارد شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران، آیتالله نورالله طبرسی امروز 26 آذر ماه در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه که در دانشگاه منابع طبیعی و علوم کشاورزی ساری برگزار شد، با بیان اینکه مباحث خوبی در باره وحدت و حوزه و دانشگاه مطرح شد، گفت: نباید این نظریه با ارایه یک سخنرانی خاتمه یابد چرا که وحدت در اسلام بسیار مورد تاکید است.

وی با بیان اینکه پیامبران بعد از بین بردن بتها، ابتدا توحید عقیدتی آوردند، افزود: این اقدام پیامبران یک طاغوت زدایی و تغییر اندیشه بود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اقدام دشمنان اسلام برای از بین بردن جایگاه روحانیت، تصریح کرد: انگلیسی ها با زیرکی شخصیتی همچون ملاناصرالدین ساختند و با ترویج آن هدف سیاسی داشتند تا بتوانند روحانیت را ضعیف کنند.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه، افزود: مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه به جد به شبهات و سئولات دانشجویان پاسخ دهند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه ما هنوز نتوانستیم یکدیگر را جذب کنیم گفت: این ناهماهنگی برمیگردد به دسیسههای انگلیسیها که همچون روباه پیر برای ایجاد شکاف از هر نیرنگی استفاده میکنند.

وی با اشاره به اینکه شهادت مفتح سبب شد که ما یک مروری و بازخوانی نسبت به رفتارهایمان داشته باشیم، افزود: اکنون دیر نشد ما بیاییم به خویشتن خویش بپردازیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی