به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 3 شهریور 1398

تهدید جدید برای کمپانی سونی

تهدید جدید برای کمپانی سونی

» سرویس: فرهنگي و هنري - سينما و تئاتر

هکرهای موسوم به «حافظان صلح» کمپانی سونی را تهدید کردند، در صورت نمایش فیلم «مصاحبه» حملات مشابهای با 11 ستامبر 2001 رقم خواهند زد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمله سایبری کمپانی سونی که از روز 24 نوامبر آغاز شده است از روز سهشنبه وارد مرحله جدیدی شده است و گروه «حافظان صلح» که مسئولیت این حملات سایبری را بر عهده داشتهاند تهدید کردهاند که در صورت نمایش این فیلم حملاتی مشابه با 11 سپتامبر خواهند داشت.

در پیامی که هکرها منتشر کردهاند آمده است: دنیا مملو از ترس خواهد شد. 11 سپتامبر 2001 را به خاطر آورید. به شما پیشنهاد میکنیم که فاصله خود را از این مکان حفظ کنید و خانهتان را در این منطقه ترک کنید. هر اتفاقی در چند روز آینده رخ دهد به دلیل طمع کمپانی سونی خواهد بود!

با ادامه روند این تهدیدها، «جیمز فرانکو» و «ست روگن» دو بازیگر اصلی فیلم «مصاحبه »تصمیم گرفتند هیچ نشست رسانهای برای تبلیغ این فیلم نداشته باشند و همچنین اکران این فیلم در نیویورک محل حادثه 11 سپتانبر لغو شد.

هکرها پیش از این مدعی شده بودند که اسناد منتشر شده بخش کوچکی از اطلاعات به سرقت رفته از سرورهای سونی است و گفته میشود حجم اطلاعات به سرقت رفته بیش از 11 ترابایت بوده است.

در این فیلم جیمز فرانکو نقش مجری یک شبکه تلویزیونی و ست روگن نقش تهیهکننده این برنامه را برعهده دارند. این دو قرار است یک مصاحبه کم سابقه با کیم جونگ اون داشته باشند که در این میان سیا مطلع شده و از آنها میخواهد که وی را ترور کنند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:52

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|