به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

فرصت زندان را مغتنم شمارید

رییس کل دادگستری یزد خطاب به زندانیان؛

فرصت زندان را مغتنم شمارید

» سرویس: معارف و حقوق - حقوقي و قضايي

رییس کل دادگستری استان یزد گفت: فعالیت‏‏های مذهبی و فرهنگی در زندان برای زندانیان می‏‏تواند یک فرصت مغتنم باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه یزد، محمدرضا حبیبی در حاشیه بازدید از بند نسوان زندان مرکزی یزد اظهار کرد: حضور زن به عنوان مرکز کانون خانواده و عامل تربیت فرزندان در زندان، باعث تأثر است، اما می‏‏توان امیدوار بود حضور فعال و پویا در برنامه‏‏های مذهبی و فرهنگی زندان و استفاده از امکانات و مربیان فرهیخته زندان، زندگی پس از آزادی را برای این زندانیان به تعالی و خوشبختی رقم زند.

وی ابراز کرد: حضور مسئولان قضایی و رصد مسائل زندانیان و تلاش مجموعه اداره کل زندان فقط برای بازسازی شخصیت زندانیان است و زندانیان باید تلاش کنند تا رهایی از زندان، شروع یک زندگی شرافتمندانه برایشان باشد.

جمال قضاوتی دادستان یزد نیز در این بازدید گفت: زندانیان باید زمان حضور خود در زندان را درس عبرت بدانند و تلاش کنند تا با اصلاح کامل به جامعه برگردند.

وی افزود: انسان جایز الخطاست و نباید زندانیان فقط خود را به واسطه بزه ارتکابی سرزنش کنند، بلکه باید تلاش کنند تا پس از آزادی هرگز دچار تکرار جرم نشوند.

وی به زندانیانی که با دارا بودن شرایط، از مرخصی زندان استفاده کرده‏‏اند و به موقع به محل زندان مراجعت کرده‏‏اند مژده داد که به زودی و با فرارسیدن اعیاد پیش رو به زندانیانی که از شرایط استفاده از مرخصی برخوردار باشند، مرخصی داده خواهد شد.

این مقام قضایی اظهار کرد: تلاش تمامی مجموعه قضایی و سازمان زندان‏‏ها و سایر تشکل‎‎های مرتبط با زندانیان و همچنین فراهم آوردن امکانات آموزشی، خدماتی، بهداشتی و فرهنگی و مذهبی با هدف اصلاح زندانیان است و زندانیان نیز باید در تحقق این هدف تلاش کنند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی