به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

گزارشی از آخرین وضعیت کمپ ناصر حجازی

گزارشی از آخرین وضعیت کمپ ناصر حجازی

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

کمپ ناصر حجازی در ماه های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و وضعیت این مکان نسبت به قبل بهبود یافته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، کمپ ناصر حجازی روزهای شلوغی را سپری می کند. زمین چمن کمپ استقلال این روزها در دست ترمیم است و به گفته حسن خاوری، مدیریت این مجموعه طی سه ماه گذشته برای ترمیم این چمن باشگاه هزینه های زیادی را متحمل شده است و دلیل اصلی این موضوع نیز عدم وجود زیر ساختها مناسب در زه کشی و کندن چاهک های مخصوص است. وی می گوید برای داشتن یک چمن مطلوب، نیاز به بودجه ای مناسب است تا در اسفندماه و با فرا رسیدن فصل کاشت این موضوع اتفاق بیافتد و البته طرح درخواستی خود را نیز تقدیم مدیرعامل کرده است.

همچنین در بخش دیگر این مجموعه سکوهای ضلع جنوبی در دست ساخت هست و به گفته مدیر کمپ این سکوها تا نزدیک به 2 ماه دیگر آماده بهره برداری خواهد بود و ظرفیت صندلی های کمپ نزدیک به دو هزار نفر خواهد شد. همچنین ساختمان اداری کمپ نیز که میان دو جایگاه واقع شده است، پیشرفت مناسبی داشته است و بعد از نصب پنجره های آن آماده بهره برداری خواهد بود.

رختکن های کمپ حجازی نیز که در سالهای گذشته به دلیل مشکلات متعدد وضعیت بسیار نا مناسبی داشتند، در ماه های گذشته مجهز شده اند و بازیکنان دیگر دردسرهای سابق را تجربه نمی کنند. خاوری می گوید وسایل گرمایشی در رختکن ها تعبیه شده است و توانستیم سرویس های مناسبی برای بازیکنان آماده کنیم. کمدهای منحصر به فردی برای هر بازیکن در رختکن تعبیه شده است تا بازیکنان وسایل شخصی خود را در آن نگه داری کنند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:50

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی