به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

رقابت پینگ‌پنگ بازان 6 کشور در قزوین

رقابت پینگپنگ بازان 6 کشور در قزوین

» سرویس: ورزشي - توپ و تور

پینگ پنگ بازان کشورهای سوریه، لبنان، قزاقستان، تاتارستان، جمهوری آذربایجان و ترکمنستان به مدت سه روز در قزوین در چهارچوب دهمین دوره مسابقات بینالمللی تنیس روی میز با یکدیگر به رقابت میپردازند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قزوین، دهمین دوره رقابتهای بینالمللی تنیس روی میز جام فجر و یادواره سه هزار شهید استان قزوین در حالی از روز گذشته در سالن پینگپنگ مجموعه ورزشی غدیر قزوین آغاز شد که در روز نخست این پیکارها ورزشکاران شرکتکننده در بخش تیمی رقابتهای خود را آغاز کردند.

در این رقابتها ورزشکاران 35 تیم داخلی و خارجی شامل تیمهایی از استان قزوین به همراه تنیسورهای کشورهای سوریه، لبنان، قزاقستان، تاتارستان، جمهوری آذربایجان و ترکمنستان حضور دارند.

نکته قابل توجه این رقابتها حضور تیمهای ملی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان کشورمان است که در قالب ترکیب اصلی خود در این مسابقات حاضر شدهاند تا بخت خود را برای کسب موفقیت محک بزنند.

رقابتهای تنیس روی میز بینالمللی جام فجر در قزوین در حالی پیگیری میشود که در این پیکارها ورزشکاران شرکتکننده در دو رده سنی نوجوانان و جوانان و در بخش پسران و دختران به مصاف یکدیگر میروند.

احسان باقری دبیر فدراسون تنیس روی میز در گفتوگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: قزوین از معدود استانهایی است که با داشتن تجربه بالا در سطح کشوری در این رشته ورزشی از استعدادهای خوبی هم برخوردار است و امید میرود شرایط و نتایج بهتری از این استان شاهد باشیم.

باقری با اشاره به اینکه ورزش نقش مهمی در جهان دارد و میتواند انسجام بخش و تقویت کننده روابط اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی بین ملتها باشد، افزود: زمانی میتوانیم انتظار داشته باشیم که کشورهای قدرتمند جهان در رشته تنیس روی میز که کشورهای شرق آسیا محسوب میشوند در این مسابقات حضور داشته باشند که بتوانیم رنکینگ جهانی این مسابقات را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه رده بندی جهانی این مسابقات c است، ادامه داد: برای بالا بردن رده بندی جهانی باید مؤلفههای این مسابقات را افزایش دهیم.

داوود محمدی رئیس هیأت تنیس روی میز استان قزوین در گفتوگو با ایسنا گفت: دهمین دوره مسابقات بینالمللی تنیس روی میز کاپ فجر امسال تحت عنوان یادواره سرداران و سه هزار شهید استان برگزار شد که هیچ کدام از استانهای کشور نتوانستهاند 9 دوره از مسابقات بینالمللی را میزبانی کنند.

محمدی ادامه داد: این مسابقات از 25 آذر ماه همزمان با سالگرد سفر تاریخی و ارزشمند مقام معظم رهبری در استان قزوین آغاز شده و تا 28 آذر ماه ادامه خواهد داشت که در این سه روز35 تیم داخلی و خارجی از کشورهای سوریه، لبنان، قزاقستان، تاتارستان، جمهوری آذربایجان و ترکمنستان در دو بخش پسران و دختران در ردههای سنی نوجوانان و جوانان در بخشهای انفرادی، دونفره و تیمی با یکدیگر به رقابت میپردازند.

رئیس هیأت تنیس روی میز استان با اشاره به اینکه امسال برای نخستین بار در این مسابقات بخش بانوان نیز برگزار شده که مسابقات بانوان در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور استان پیگیری خواهد شد، افزود: از استان قزوین در این رقابتها پنج تیم شرکت کردهاند که سه تیم در رده نوجوانان، یک تیم نونهالان و یک تیم نیز در رده جوانان با یکدیگر با حریفان به رقابت میپردازند.

مرتضی گلشاهی دبیر هیئت تنیس استان قزوین در گفتوگو با ایسنا با اشاره به آغاز رقابتهای تنیس روی میز بینالمللی جام فجر و یادواره سه هزار شهید استان قزوین گفت: رقابتهای بخش دختران این مسابقات در سالن ورزشی دانشگاه پیامنور و دیدارهای پسران در سالن تنیس روی میز مجموعه ورزشی غدیر قزوین در حال پیگیری است.

گلشاهی با بیان اینکه در روز نخست این رقابتها تیمهای شرکتکننده در بخش تیمی به مصاف یکدیگر رفتهاند، افزود: در بخش پسران در رده سنی نوجوانان تیمهای ایران «الف» با قزوین «الف» و ایران «ب» با قزوین «ب» و در رده سنی جوانان تیم جمهوری آذربایجان با ایران به مصاف یکدیگر رفتهاند.

وی ادامه داد: در بخش پسران و در مسابقات رده سنی نوجوانان تیم ایران«الف» با ترکیب مهدی جلیلی، علیرضا رهنما و امین احمدیان مقابل تیم قزوین «الف» با ترکیب سامان خانزاده، رضا گنجی و احمد گنجی به میدان رفت که در پایان موفق شد این تیم را با نتیجه سه بر صفر از پیش رو بردارد.

دبیر هیأت با اشاره به اینکه تیم نوجوانان ایران «الف» در دومین دیدار خود مقابل تیم تاتارستان به میدان رفت که با نتیجه سه بر صفر مقابل این تیم به برتری رسید تا دومین پیروزی خود را در روز نخست این پیکارها رقم بزند، خاطرنشان کرد: در بخش نوجوانان پسر تیم ایران هم که متشکل از بازیکنان نونهال کشورمان است و برای کسب تجربه بیشتر در مسابقات بینالمللی در این رقابتها حاضر شده با نتیجه سه بر صفر مقابل تیم آذربایجان به پیروزی رسید.

گلشاهی تصریح کرد: این رقابتها در رده سنی جوانان هم دنبال شد که تیم ایران «الف» با ترکیب آرمان حاجیعی، سروش امیرینیا و علیرضا بیگدلی به مصاف آذربایجان رفت که موفق شد با نتیجه سه بر صفر این تیم را شکست دهد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات بخش تیمی این رقابتها در دو رده سنی نوجوانان و جوانان در مجموع در پنج گروه برگزار شد، اظهار کرد: در رده سنی نوجوانان و در گروه اول تیمهای ایران «الف»، تاتارستان و قزوین «الف» حضور دارند، در گروه دوم تیمهای قزاقستان، ایران «ب» با قزوین «ب» و ترکمنستان با یکدیگر همگروه شدهاند و در گروه سوم نیز تیمهای لبنان، ایران«ج» ترکمنستان و قزوین«ج» قرار گرفتهاند.

گلشاهی با بیان اینکه در رقابتهای رده سنی جوانان هم تیمهای شرکتکننده در دو گروه قرار گرفتهاند، تصریح کرد: تیمهای ایران «الف»، لبنان و آذربایجان در گروه اول و تیمهای قزاقستان، ایران «ب»، قزوین و ترکمنستان در گروه دوم جای گرفتهاند.

دبیر هیأت تنیس روی میز استان قزوین با اشاره به قرعهکشی تیمهای شرکتکننده رقابتهای بخش تیمی مسابقات دختران هم گفت: در رده سنی نوجوانان تیمهای ترکمنستان، قزاقستان، ایران «ج» و ایران «ب» در گروه نخست جای گرفتهاند و در گروه دوم تیمهای آذربایجان، ایران «الف» و سوریه قرار دارند.

گلشاهی خاطرنشان کرد: تیمهای ترکمنستان، قزاقستان و ایران ایران «ب» هم در گروه اول و تیمهای آذربایجان، ایران «الف» و سوریه هم در گروه دوم پیکارهای رده سنی جوانان بخش دختران این رقابتها همگروه هستند که باید برای کسب عناوین برتر با یکدیگر پیکار کنند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:50

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی