به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

عنایتی عکس‌های استقلالی‌اش را در اینستاگرام منتشر کرد

عنایتی عکسهای استقلالیاش را در اینستاگرام منتشر کرد

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

رضا عنایتی در حالی عکسهای زمان بازی در استقلالش را در صفحه شخصی اینستاگرام خود گذاشته که این روزها شایعه حضور دوبارهاش در استقلال بیش از هر زمان دیگری شنیده میشود.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، پس از آنکه عباس محمدرضایی، بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان در اینستاگرام، خداحافظیاش را از تیم فوتبال پدیده خراسان اعلام کرد، حالا انگار نوبت غلامرضا عنایتی، کاپیتان این تیم است که به وسیله این شبکه اجتماعی، پالسهایی برای هواداران فوتبال بفرستد.

عنایتی طی 2 روز گذشته 2 عکس از زمان حضورش در استقلال تهران، در صفحه خود منتشر کرده و این اتفاق درست در زمانی رخ داده که شایعات بیش از همیشه، خبر از جدایی عنایتی از پدیده و بازگشت به استقلال میدهند.

نکته جالب توجه هم کامنتهای هواداران استقلال زیر عکسهای عنایتی است که در آنها اعلام میکنند بیش از هر زمانی منتظر بازگشت وی به استقلال هستند.

البته خود این بازیکن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا – منطقه خراسان، ضمن بیارتباط دانستن این دو موضوع به هم اظهار کرد: به هر حال استقلال جزو خاطرات خوب من در گذشته است اما اینکه انتشار این عکسها به دلیل پیوستنم به استقلال باشد را تکذیب میکنم.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا عنایتی هم مثل محمدرضایی، پالسهای جداییش را از طریق اینستاگرام فرستاده یا واقعا طبق گفته خودش این اتفاقات هیچ ارتباطی به هم ندارند.

عنایتی

عنایتی

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:50

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی