به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

گازرسانی به 320 روستای زنجان طی 30 ماه آینده

گازرسانی به 320 روستای زنجان طی 30 ماه آینده

» سرویس: استان ها - زنجان

استاندار زنجان گفت: 320 روستای فاقد گاز استان ظرف 2.5 سال آینده گازرسانی میشود که این طرح به تصویب شورای اقتصادی رسیده و برای این کار پنج گروه سرمایهگذار تعیین شده و اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان نیاز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، جمشید انصاری در نشست خبری با اشاره به لایحه بودجه سال آینده اظهار کرد: وضعیت بودجه استان در لایحه بودجه 94 مطلوب است، هر چند که این مهم هنوز لایحه است و ممکن است همانند سال گذشته امسال نیز این لایحه دستخوش تغییراتی شود، ولی در حال حاضر نگاه مطلوبی صورت گرفته است که در همین راستا شاهد افزایش 11.5 درصدی بودجه جاری و ملی نسبت به مصوب سال 92 هستیم.

وی افزود: در بخش برش استانی بودجه آنچه که برای درآمدهای استانی پیشبینی شده است برابر با رقم 5 هزار و 604 میلیارد و 988 میلیون ریال است که افزایش 43 درصدی برای درآمدهای پیشبینی شده در استان را شاهد هستیم که این افزایش 7.5 درصد از متوسط کشوری بالاتر است؛ در حالیکه به لحاظ جایگاه اقتصادی در رتبه 14 قرار داریم.

انصاری با اشاره به این مطلب، تصریح کرد: در بودجه جاری استان اعتبارات هزینه پیشبینی شده برابر با یکهزار و 71 میلیارد و 672 میلیون ریال است که 19.64 درصد افزایش داشته است. در خصوص اعتبارات سرمایهای نیز چهار بخش وجود دارد که شامل اعتبارات تملک داراییهای استان، طرحهای تملک داراییهای ملی، طرحهای تملک دارایی سرمایهای استانی ویژه و اعتبارات دسته 180 قانون برنامه بودجه (اعتبارات توازن منطقهای) میشود که مجموع اعتبارات برابر با چهار هزار و 404 میلیارد و 823 میلیون ریال است که نسبت به سال گذشته 32.1 درصد افزایش یافته است.

نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به نگاه قابل قبول در بودجه سال 94 به استان، عنوان کرد: نگاه قابل قبولی در این زمینه به استان وجود دارد که در این راستا طی سفر ریاستجمهوری، استان زنجان به عنوان قطب برق و آیتی تعیین شد که در حال حاضر نقشه راه مربوط به این طرح را به تایید شورای راهبردی کشور رساندیم تا بتوانیم این مهم را مرحله اجرایی برسانیم. همچنین در خصوص انتقال پادگان نیز رایزنیهایی صورت گرفته تا با این کار دسترسی به امکانات شهری برای اهالی آن منطقه فراهم شود.

وی در خصوص تخصیص بودجه به شهرداریها یادآور شد: دولت چه در بودجه عمومی و چه طی سفر استانی هیچگونه بودجهای را به شهرداریها اختصاص نمیدهد، فقط به شهرداری جدیدالتاسیس کمکهایی میکند، چرا که شهرداریها باید از محل درآمدهای خود، از عوارضیهای مختلفی که میگیرند هزینههای خود را تامین کنند، لذا یک ریال بودجه دولتی در اختیار شهرداریها قرار نمیگیرد.

انصاری در رابطه با عملیاتی شدن طرح سبزهمیدان نیز خاطرنشان کرد: برای طرح سبزهمیدان به لحاظ اجرایی مراحل مختلفی پیشبینی شده که برای مرحله اول چهار ماه وقت صرف شده است. با توجه به اینکه طرح سبزهمیدان طرح بزرگی به شمار میآید از شیوه طراحی و اجرایی استفاده میکنیم که برای این طرح 36 ماه در نظر گرفته شده چرا که قرارداد این طرح خود شامل چندین قرارداد است که هر شش ماه مورد تجدیدنظر قرار میگیرد، زیرا شرایط ممکن است تغییر کند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی