به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

رقابت، تشویق و تنذیر اهرم‌های حرکت دولت به سمت الکترونیکی شدن

رقابت، تشویق و تنذیر اهرمهای حرکت دولت به سمت الکترونیکی شدن

» سرویس: استان ها - گلستان

استاندار گلستان گفت: رقابت، تشویق و تنذیر، دولت را به سمت الکترونیکی شدن پیش میبرد و باید برای این مسأله با نقشه راهی مشخص فعالیت کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در گلستان، دکتر «حسن صادقلو» در نخستین جلسهی کار گروه توسعه دولت الکترونیک، گفت: دستگاهها باید با برونسپاری و اهرمهای تشویق و تنذیر در این مسیر به سمت چابکسازی و پرهیز از فرهنگ قیم مآبی پیش روند.

وی اظهار کرد: شاید برخی دستگاهها احساس کنند الکترونیکی شدن موجب کاهش اختیاراتشان میشود اما به واقع برای کاهش فساد اداری و حرکت به سمت توسعه باید به سمت الکترونیکی شدن و برونسپاری بسیاری از فعالیتها از دستگاههای دولتی برویم.

صادقلو تصریح کرد: در راستای هدایت و نظارت بر موضوع فنآوری اطلاعات در استان اگر چنانچه پلانی وجود دارد ارائه و یا در غیر این صورت باید تهیه شود.

همچنین در این جلسه دکتر «نیاوند»، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان ضمن اشاره به مزایای خدمات دولت الکترونیک اظهار کرد: همهی دستگاهها باید یک درصد از درآمد خود را صرف خدمات الکترونیک کنند.

وی خاطرنشان کرد: همه دستگاهها باید تا آخر سال حداقل 17 فعالیت خود را به دفاتر خدماتی بسپارند تا به نوعی از فساد اداری جلوگیری و چابکسازی لازم در ادارات ایجاد شود.

براساس این گزارش، اولین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک، حسب نامه ریاست محترم جمهوری مورخ یازدهم شهریورماه 93 امروز 26 آذر ماه به ریاست استاندار گلستان برگزار شد.

گفتنی است، میباید تا پایان سال 200 خدمت از سوی دستگاههای دولتی در سطح استان برونسپاری و به دفاتر خدمات ارتباطی سپرده شود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی