به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

تأکید استاندار بر تکمیل بیمارستان ترومای اردبیل تا دو ماه آینده

تأکید استاندار بر تکمیل بیمارستان ترومای اردبیل تا دو ماه آینده

» سرویس: استان ها - اردبيل

استاندار اردبیل گفت: بیمارستان ترومای اردبیل باید تا دوماه آینده تکمیل و آماده بهرهبرداری شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در اردبیل، «مجید خدابخش» استاندار اردبیل در جریان بازدید از روند اجرایی این پروژه، افزود: بیمارستان سوانح و سوختگی که یکی از نیازهای اولویتدار استان در بخش درمان است مدت طولانی راکد مانده بود که خوشبختانه با پیگیریها مجدداً فعال شد.

وی با اشاره به اینکه با افتتاح و به بهرهبرداری رسیدن این بیمارستان، در خدمترسانی به بیماران منطقه گشایش محسوسی میشود در ادامه از اختصاص 80 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این بیمارستان در حال احداث خبر داد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی این پروژه که عملیات اجرایی آن از سال 86 در 14هزار و 500 مترمربع زیربنا و با ظرفیت 120 تختخواب آغاز شده هماکنون به 79 درصد رسیده است.

خدابخش همچنین در بازدید از مراحل اجرایی مجتمع فرهنگی، هنری اردبیل بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی آن تأکید و اظهار کرد: بیش از 41 میلیار ریال اعتبار برای این پروژه که هماکنون از حدود 32 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است اختصاص یافته که با راهاندازی آن بخش عمدهای از نیاز موجود به فضاهای فرهنگی، هنری در منطقه برطرف میشود.

نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل در ادامه سخنان خود به سبقهی فرهنگی کهن شهر تاریخی اردبیل اشاره و اظهار امیدواری کرد با همت اصحاب هنر و نامآوران عرصهی بیکران فرهنگ این مجموعه پس از افتتاح به بهترین شکل مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی