به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 27 تیر 1397

مشارکت و جذب سرمایه‌گذار شاهراه توسعه شهری است

مدیرکل شهری و شورای استانداری گلستان:

مشارکت و جذب سرمایهگذار شاهراه توسعه شهری است

» سرویس: استان ها - گلستان

مدیرکل شهری و شورای استانداری گلستان گفت: مشارکت و جذب سرمایهگذار شاهراه توسعه شهری است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، عبدالرضا چراغعلی در نشست با شهرداران استان، با بیان اینکه در شرایط فعلی هیچ راهی جز مشارکت و جذب سرمایهگذار برای توسعه شهری وجود ندارد، گفت: تنگنظری برای جذب سرمایهگذار آفتی است که شهرداریهای استان به آن مبتلا شدهاند، درحالی که مشارکت و جذب سرمایهگذار شاهراه توسعه شهری است.

وی افزود: تنگنظری برخی افراد برای حضور بخش خصوصی در پروژهها که به تبع آن باعث رونق و سودآوری برای سرمایهگذار میشود، باعث شده تا شهرداریها به زوال بروند.

وی ادامه داد: سنگاندازی در روند کار بخش خصوصی سبب عدم رغبت سرمایهگذار برای مشارکت در پروژههای شهری و انزوای شهرداری خواهد شد؛ در صورت عدم مشارکت بخش خصوصی در پروژهها تنها شهرداریها متضرر میشوند نه بخش خصوصی.

وی اعتبار شهرداریها را برای مشارکت سرمایهگذار کمرنگ شده و یا از دست رفته دانست و اظهار کرد: برای رفع این مشکل باید پول شماری و تنگ نظری در راستای مشارکت سرمایهگذار بر روی پروژههای شهری را به کناری بگذاریم.

وی از وابستگی شهرداریها به تخصیص اعتبار از سوی وزارت کشور و یا صدور پروانهها انتقاد کرد و گفت: نیاز است شهرداریها به دنبال درآمدی پایدار باشند.

این مسئول گلستانی از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان در خصوص مسائل شهری ابراز خرسندی کرد، افزود: اختصاص تعدادی "ست" امداد و نجات که هرکدام یکصد میلیون تومان هزینه دارد به شهرداریهای استان از جمله امکاناتی بود که در این سفر قرار شد به استان اختصاص داده شود.

به گفته وی، اختصاص ماشینآلات حمل زباله، خودرو آتش نشانی، تعدادی اتوبوس درون شهری و کمک هزینه برای راهاندازی سایت پس ماند در استان از دیگر امکاناتی شهری بود که قرار شد در اختیار گلستان قرار بگیرد.

مدیرکل شهری و شورای استانداری گلستان از تشکیل بانک اطلاعاتی شهرداران استان در این دفتر خبر داد و گفت: برای تکمیل و جامع شدن اطلاعات اقدام به جمعآوری سابقه کاری شهرداران و معاونین آنها و افرادی که تحصیلات عالی در این زمینه دارند، کردهایم تا نیروهای مستعد و توانمند شناسایی شده و به کار گرفته شوند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی