به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 27 تیر 1397

وجود 3000 کیلومتر راه بحرانی در خراسان‌رضوی

وجود 3000 کیلومتر راه بحرانی در خراسانرضوی

» سرویس: استان ها - خراسان رضوي

مدیرکل راه و شهرسازی خراسانرضوی از وجود 3000 کیلومتر راه بحرانی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقهی خراسان،«محمدرضا اخوان عبداللهیان» ظهر امروز(چهارشنبه ۲۶ آذرماه) در جلسه دیدار راهداران استان با امام جمعه مشهد بهمناسبت روز راهدار اظهار کرد: موضوع مهمی که وزارتخانه به آن توجه ویژهای دارد بحث نگهداری راههاست، در بسیاری از موارد از نگهداری و مرمت راهها غفلت کردهایم.

وی تصریح کرد:البته بحث مرمت این راهها و آسفالت حفاظتی آنها آغاز شده است که امسال،870 کیلومتر آسفالت حفاظتی در سطح راههای بحرانی اجرا شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسانرضوی گفت: خراسانرضوی مقام نخست در صادرات و ترانزیت خروجی و مقام اول در میزان مسافر در حمل و نقل ریلی و جادهای و مقام دوم کشوری در حمل و نقل هوایی ریلی را دارد.

اخوان عبداللهیان افزود: در استان حدود 20 هزار کیلومتر راه وجود دارد که 14 هزار کیلومتر آن راه روستایی و 6000 کیلومتر آن را راه برون شهری تشکیل میدهد.

وی ادامه داد: از ابتدای سال برای مدیریت حمل و نقل 26 میلیون زائر باید در حوزههای توسعه، زیرساختهای حمل و نقل استان و نگهداری راهها تلاش مضاعفی انجام دهیم و خصوصاً بمنظور افزایش ایمنی جادهها تلفات را به حداقل برسانیم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی اظهار کرد: هماکنون 1318 کیلومتر راه بین شهری و 1400 کیلومتر راه روستایی در دست احداث است که با توجه به محرومیتهای استان در سالیان گذشته در بحث راههای روستایی تلاش مضاعفی برای برطرف کردن کمبودها نیاز است.

اخوان عبداللهیان خاطرنشان کرد: تا سال 95 تلفات جادهای ما باید به 622 نفر در سال کاهش یابد، این آمار در سال 92 ، 852 نفر بوده است و امسال نسبت به پارسال، حدود 1.5 درصد کاهش تلفات داشتهایم.

وی یادآور شد: از ابتدای سال، 1005 نفر در قالب 196 اکیپ راهبرداری در 76 نقطه استان با 552 وسیلهی نقلیه سبک و سنگین مستقر شدهاند و تا تاریخ 15 فروردینماه سال آینده در بحث راهداری زمستانه و نوروزی و همیاری زائران پیاده آمادهی خدمترسانی هستند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی