به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

آمادگی 500 پزشک و پرستار برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده

آمادگی 500 پزشک و پرستار برای خدمترسانی به زائران پیاده

» سرویس: استان ها - خراسان رضوي

رئیس بسیج جامعهی پزشکی خراسانرضوی از اعلام آمادگی بیش از 500 پزشک و پرستار برای ارائهی خدمت به زائران پیادهی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقهی خراسان، دکتر «هادی جلالی» با اشاره به اینکه امسال بمنظور هماهنگی میان گروههای ارائهدهندهی خدمات شورای هماهنگی بهداشت و درمان در قالب پنج گروه شامل دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بسیج جامعهی پزشکی، نظام پرستاری، جمعیت هلالاحمر و جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده در بیمارستان قائم(عج) تشکیل شده است، اظهار کرد: با همکاری این گروهها ارائهی خدمات درمانی، مراقبتی و ارائهی دارو به زائران پیاده بارگاه منور حضرت علیابنموسیالرضا(ع) در محورهای برونشهری و داخل شهر مشهد انجام میشود.

وی با بیان اینکه پزشکان و پرستاران عضو بسیج جامعهی پزشکی در هشت پایگاه بهداشت و درمان جادهای و 106 محل اسکان زائران خدمات ارائه میدهند، تصریح کرد: ارائهی خدمات به زائران از 25 آذرماه در پایگاههای جادهای و از 29 آذرماه در محلهای اسکان داخل شهر انجام میشود و تا پس از ماه صفر ادامه دارد.

رئیس جامعهی پزشکی خراسانرضوی با اشاره به اینکه در این برنامه، حضور پزشکان و پرستاران بهصورت مستمر و در قالب سه شیفت کاری است، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامهریزیها، پرستاران در همهی ساعت شبانهروز و پزشکان در برخی از ساعتها به زائران پیاده امام رضا(ع) خدمات بهداشتی و درمانی ارائه میدهند.

جلالی تصریح کرد: بر اساس تصمیم این شورا و با حمایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، همهی زائران پیاده در صورت نیاز به بستری در مراکز درمانی به شرط داشتن فرم ارجاع از جمعیت خدمتگزاران پیاده، به طور رایگان خدمات دریافت میکنند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی