به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

دولت و بخش خصوصی به زبان مشترک احتیاج دارند

نماینده انجمن کشتیرانی:

دولت و بخش خصوصی به زبان مشترک احتیاج دارند

» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان

نماینده انجمن کشتیرانی ایران اظهار کرد: برای بالا بردن نقش بخش خصوصی در توسعه دریایی کشور سرمایهگذاران و دولت نیاز به زبان مشترک دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، انصاری با بیان اینکه دولت برای طرحهای توسعهای خود به سرمایههای بخش خصوصی نیاز جدی دارد، اظهار کرد: فعالان مختلفی در این عرصه حضور دارند که سالها علاقه خود را برای ورود و سرمایهگذاری در بنادر کشور اعلام کردهاند، اما این مساله نیاز به زیرساختها و مقدماتی دارد که تاکنون به دشواری فراهم شده است.

وی ادامه داد: آنچه دولت و بخش خصوصی را در سالهای گذشته از یکدیگر دور کرده نبود یک زبان مشترک است، اگر ما بدانیم دولت در کدام حوزهها نیاز به سرمایهگذاری دارد و سرمایههای ما را تضمین می کند قطعا بخش عمده ای از اهداف در نظر گرفته شده به راحتی عملیاتی خواهد شد.

نماینده انجمن کشتیرانی ایران با اشاره به نیاز بخش خصوصی به حمایت از سوی نهادهای مالی کشور اظهار کرد: هر چند ما دراین زمینه نشستها و جلسات مختلفی برگزار کردهایم، اما هنوز تا رسیدن به همکاریهای بزرگ فاصله زیادی در پیش است و این مساله باعث شده بسیاری از سرمایهگذاران حضور در این عرصه را به طور کلی کنار بگذارند.

انصاری با اشاره به سیاستهای نادرست بانکهای کشور اظهار کرد: ما وقتی برای راه اندازی یک پروژه از بانک دو میلیارد تومان وام می گیریم نه تنها برای سالهای متوالی درگیر بازپرداخت آن هستیم و حتی در برخی از شرایط باید تا پنج برابر سرمایه را نیز بازگردانیم که این مساله برای بسیاری از سرمایهگذاران بخش خصوصی غیر قابل تحمل و اجرایی شدن است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با آمدن دولت یازدهم امید سرمایهگذاران برای ورود به عرصه های مختلف دریایی و بندری افزایش پیدا کرده و امید داریم همان طور که دولت با یک زبان مشترک مذاکرات هسته ای در حد جهانی پیش می برد از سرمایهگذاران داخلی برای ورود به عرصههای مختلف اقتصادی نیز حمایتهای لازم را انجام دهیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:47

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی