به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 27 تیر 1397

پایان هفته قرمز بورس تهران

پایان هفته قرمز بورس تهران

» سرویس: اقتصادي - بانك، بيمه، بورس

شاخص بورس تهران امروز هم به روند ریزشی خود ادامه داد و با افت بیش از 100 واحدی به هفته قرمز خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بورس اوراق بهادار تهران که روند ریزشی خود را از ابتدای هفته تشدید کرده و با رکود دست و پنجه نرم می کند، با کاهش بیشتر قیمت ها زیان سهامداران خود را افزایش داد.

به طوری که ادامه روند نزولی بورس و ریزش قیمت سهام شرکتها موجب شد تا دماسنج بازار سرمایه در معاملات امروز 113 واحد افت کرده و به کانال 69 هزار و 494 واحد برسد.ابهامات سیاسی و اقتصادی در کنار تداوم ریزش نفت موجب این ریزش شده و تا زمانیکه خبر مثبتی از وضعیت سیاسی و اقتصادی منتشر نشود روند فعلی ادامه دار خواهد بود.

بر این اساس در بازار امروز اکثر شرکتها با افت قیمت مواجه شده و شرکتهای ایران خودرو، چادرملو، بانک اقتصاد نوین، ارتباطات سیار و تاپیکو بیشترین تاثیر را در افت بورس گذاشتند، در مقابل بانک ملت، غدیر و بانک صادرات مانع از افت بیشتر شاخص شدند.

در بازار امروز همانند روز های گذشته ایران ترانسفو به صدر جدول برترین تقاضای خرید رفت و بیمه آسیا و البرز دارو نیز از بیشترین تقاضا برخوردار شد، در مقابل سرمایه گذاری ساختمان ایران، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو و گل گهر از بیشترین تقاضای فروش برخوردار شدند.

در مجموع در بازار منفی امروز بیش از 616 میلیون سهم به ارزش 187 میلیارد تومان داد و ستد شد و ارزش بازار سرمایه به 314 هزار میلیارد تومان رسید.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:47

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی