به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 21 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

درشش ماهه اول سال جاری: 32 هزار بنگاه معاملات ملکی بازرسی شدند

مدیر کل بازرسی ویژه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: در شش ماهه اول سال جاری بیش از 32 هزار واحد معاملات ملکی و مشاور املاک توسط بازرسان سازمانهای صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور بازرسی شدند.
32 هزار بنگاه معاملات ملکی بازرسی شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سید مجتبی قاسمی با بیان اینکه این میزان بازرسی 51 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است افزود: این بازرسیها در شش ماهه اول سال جاری حدود 6 درصد از کل میزان بازرسیهای صورت گرفته در سطح کشور را شامل می شود.

قاسمی اضافه کرد: از این تعداد 2 هزار و 46 مورد واحد صنفی متخلف شناسایی و پرونده هایشان با ارزش بیش از 12 میلیارد و 454 میلیون و 270 هزار و 873 ریال جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح معرفی شد.
مدیر کل بازرسی ویژه در ادامه تصریح کرد: استانهای سمنان و تهران به ترتیب بالاترین ارزش ریالی پرونده های متشکله را در سطح کشور به خود اختصاص داده اند.

به گفته این مسئول؛ در بخش پرونده های متشکله 39 درصد و از نظر ارزش ریالی پرونده ها نیز 20 درصد کاهش را در مقایسه با مقطع زمانی مشابه سال گذشته، نشان می دهد.

وی همچنین بیان داشت: عمده تخلفات این واحدها را به ترتیب گرانفروشی، عدم درج تعرفه در محل کسب، عدم صدور فاکتور و نداشتن پروانه کسب شامل می شود.

قاسمی عنوان کرد: براساس آمار اعلام شده طی این مدت، بالاترین آمار تشکیل پرونده به استان خراسان با 21 درصد و از لحاظ نسبت پرونده ها به تعداد بازرسیها نیز به استان خوزستان تعلق داشته است.

وی اذعان داشت: در حال حاضر با استفاده از کد رهگیری، حدود 116 هزار و 500 هزار واحد صنفی مشاور املاک و یک میلیون و 73 هزار و 114 مورد معامله ملکی در دفاتر مشاوران املاک سراسرکشور به ثبت رسیده است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:45

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی