به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

معاون رییس جمهوری: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با نجابت دولت را یاری می کند

محمدباقر نوبخت در یازدهمین همایش سراسری فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به ارائه لایحه بودجه سال 1394 به مجلس شورای اسلامی افزود: در این لایحه بودجه عمرانی دولت بالغ بر 47700 میلیارد تومان برآورد شده که نسبت به سال 1393، 16 درصد رشد دارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، نوبخت ادامه داد: دولت مصمم است در هر شرایطی حتی افت شدید قیمت نفت برای عمران و سازندگی کشور هزینه کند.

نوبخت با اشاره به ایفای نقش قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در عرصه سازندگی کشور گفت: کسانی که ندانند و یا مغرض باشند و تصور کنند پتانسیل بزرگ قرارگاه که بعد از دوران دفاع مقدس در خدمت توسعه کشور قرار گرفت رقیب بخش خصوصی است، یا ناآگاهند یا مغرض و می خواهند تحریک کنند.

قرارگاه خاتم الانبیا(ص) رقیب بخش خصوصی نیست

وی افزود: بنده به عنوان مسوول برنامه ریزی کشور با آگاهی عرض می کنم به هیچ وجه قرارگاه رقیب بخش خصوصی نیست.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور خاطرنشان کرد: معتقد نیستیم که قرارگاه با پیشینه، ریشه و ظرفیت فوق العاده ای که دارد در تقابل با بخش خصوصی به عرصه بیاید؛ کدام بخش خصوصی است که بیش از دو میلیارد دلار از دولت مطالبه داشته باشد و همچنان پای کار بایستد؛ این مساله چیزی جز روحیه و عرق رزمندگی و دلاوری نیست.

وی ادامه داد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) رویکرد اقتصادی و انتفاعی به طرح ها نداشته و با نجابت درصدد یاری رساندن به دولت است.

نوبخت با بیان اینکه دولت و قرارگاه در عرصه سازندگی کشور در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، گفت: ما همه فرزندان این ملتیم و اگر دشمن تصور کند با تحریم های ظالمانه می تواند ما را از پیگیری مطالبات ملت مأیوس کند در اشتباه است.

برنامه های ما وابسته به نتیجه مذاکرات نیست

وی افزود: هر چند با لغو تحریم های ظالمانه بخش اعظمی از منابع ملت ایران آزاد شده و در خدمت توسعه کشور قرار می گیرد، اما برنامه های ما وابسته به نتیجه مذاکرات نیست و سناریوهای متنوعی را برای شرایط مختلف پیش بینی کرده ایم.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) از نظر دولت یک پیمانکار نیست، گفت: قرارگاه ظرفیت بزرگ فنی و مهندسی کشور است که به کمک دولت می آید.

وی تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان دست در دست یکدیگر داده اند تا مقاومت ما را بشکنند، ایستادگی کرده و از پا در نمی آییم.

نوبخت با تاکید بر اینکه توانایی های امروز نیروهای مسلح قابل قیاس با دوران دفاع مقدس نیست، اظهار داشت: در زمان جنگ از کمترین امکانات نظامی برخوردار بودیم، اما امروز پهپادهای ما در آسمان به پرواز در می آیند؛ اکنون قادریم اوربیتال ها را شکافته و در فضای بی نهایت کوچک و فضای بیکران حضور یابیم.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور در پایان با اشاره به توانمندی قرارگاه در راه سازی، توسعه زیربناها و تاسیسات نفت و گاز گفت: امروز دولت و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) پیمان مجددی با یکدیگر خواهند داشت، کار بزرگی پیش رو داریم بدلیل آنکه قرار نیست در برابر دشمن کوتاه بیایم و می خواهیم پیشرفت کنیم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:45

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی