به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

برای نخستین بار در ایران انجام می‌شود؛ اجرای سیستم مدیریت ناوگان اتوبوس‌های بین‌شهری اسکانیا

شرکت عقاب افشان - تولید کننده اتوبوسهای اسکانیا در ایران - بزودی و برای نخستین بار در ایرانسیستم مدیریت ناوگان در اتوبوسهای بین شهری اسکانیا را پیاده سازی و اجرا می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این طرح توسط شرکت عقاب افشان و با مشارکت سازمانهای مرتبط با حمل و نقل شهری اجرا می شود.

سیستم مدیریت ناوگان اسکانیا مجموعه‌ای از خدمات بر پایه فناوریهای IT است که وسیله نقلیه را به دفتر شرکت حمل و نقل ارتباط می دهد. با استفاده از این سیستم، ارتباط بین راننده و دفتر شرکت حمل و نقل بصورت چشمگیری بهبود می یابد و از این رو شرکت های حمل و نقل می توانند خدمات بسیار بهتری به مشتریان خود همراه با افزایش ایمنی و کاهش هزینه های عملیاتی ارایه بدهند.

سیستم ارتباط دهند اسکانیا (Scania Communicator) سخت افزاری است که داده های مربوط به راننده، وسیله نقلیه (گزارش ایرادهایی که در سیستم خودرو ثبت می شود)، موقعیت جغرافیایی خودرو، میزان مصرف سوخت، اطلاعات عملکرد راننده (از طریق تاخوگراف) را دائما به دفتر اصلی گزارش می‌دهد.

همچنین این سیستم، نمودارهای مربوط به میزان آلایندگی، زمانبندی مربوط به تعمیر و نگهداری را به دفتر اصلی شرکت و همچنین پایگاه داده اسکانیا ارسال می کند.شرکت اسکانیا از این داده ها برای تجزیه و تحلیل عملکرد محصولات و خدمات استفاده می‌کند.

از نکات قابل توجه در این سیستم ارایه اطلاعات به روشی است که کاربر به راحتی بتواند درک درستی از وضعیت خودرو داشته باشد.مدیران ناوگان همچنین می‌توانند از طریق اپلیکیشن مخصوص این سیستم گزارش‌های مربوط به ناوگان رابصورت آنلاین در هر جای جهان که باشند دریافت نمایند.

این سیستم مزایای بسیاری دارد که از جمله می توان به افزایش ایمنی از طریق دریافت داده‌های آنلاین مربوط به وضعیت فنی خودرو و نحوه رانندگی راننده، کاهش میزان مصرف سوخت از طریق اصلاح مسیرها و روش رانندگی، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری براساس جداول زمانی تنظیم شده در سیستم برای هر خودرو در ناوگان و همچنین شناسایی ایرادات فنی پیش از بروز حوادث احتمالی است.

به طور کلی با استفاده از این سیستم هم شرکت حمل و نقل، هم پلیس و هم شرکت سازنده می توانند اطلاعات دقیقی از وضعیت تردد ناوگان و سلامت ناوگان داشته باشند که مسلما عامل مهمی در کاهش میزان تصادفات بشمار می رود. همچنین شرکت های حمل و نقل با استفاده از این نرم افزار می توانند بهره وری ناوگان تحت تملک خود را به طور چشمگیری افزایش دهند و هزینه های ناشی از تصادفات، خرابی های پیش بینی نشده و خواب خودرو را کاهش دهند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:45

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی