به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 تیر 1398

وزارت صنعت، معدن و تجارت: برگزاری مزایده واگذاری محدوه معدن آهن، مس،سنگ تزئینی، سیلیس و کرومیت

وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: نخستین مزایده محدوده های معدنی در زمینه آهن، مس، سنگ تزئینی، سیلیس و کرومیت در جنوب استان کرمان برگزار شد که این اقدام به منظور رفع محرومیت و اشتغالزایی در منطقه صورت می گیرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از شبکه اطلاع رسانی وزارتخانه نامبرده، توانمندی بالای معدنی منطقه موجب برنامه ریزی برای رفع محرومیت و اشتغالزایی شده و در این رابطه تمام محدوده های معدنی ابطالی جنوب استان کرمان از طریق فرآیند مزایده عمومی به سرمایه گذاران واقعی واگذار می شود.

براساس سیاست مزبور در نخستین مرحله، 13 محدوده معدنی شامل یک محدوده آهن، مس، سنگ تزئینی و بنتونیت، چهار محدوده پلی متال، دو محدوده سیلیس، سه محدوده کرومیت به مزایده گذاشته شد.

محدوده های مس، کرومیت و پلی متال پنج برنده داشت که به برندگان مزایده واگذار شدند.

انتظار می رود در آینده نزدیک دو پهنه اکتشافی به مساحت دو هزار و 91 و یکهزار و 500 کیلومتر مربع و تعداد زیادی محدوده دارای شرایط واگذاری، به مزایده گذاشته شود.

سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمان نیز از شرکت ها و اشخاص توانمند برای مشارکت در مزایده های آتی دعوت کرد تا در این امر شرکت کنند و آمادگی خود را به منظور اجرای تمام موارد قانونی مورد نیاز شرکت کنندگان در مزایده ها اعلام کرد.

استان کرمان به عنوان بهشت معادن کشور از نظر تنوع ذخایر معدنی نامیده می شود.

سال گذشته میزان استخراج مواد معدنی از پنج هزار و 400 معدن فعال کشور به رقم 420 میلیون تن رسید که قرار است تا پایان برنامه پنجم توسعه (1394)مواد معدنی استخراجی به 570 میلیون تن برسد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:45

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی