به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

بارش برف و باران در 9 استان کشور

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اعلام بارش برف و باران در 9 استان کشور از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه،فاصله طولی و همراه داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی از بروز سوانح رانندگی جلوگیری کنند.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، برابر آخرین اخبار دریافتی در استانهای مازندران، گلستان، گیلان، لرستان (اکثر محورها)، اصفهان "محورهای خور و جندق"، خراسان شمالی "محورهای شیروان و چمن بید" و کرمانشاه "محور کنگاور - کرمانشاه" بارش باران گزارش شده است.

همچنین در استان های اصفهان "محورهای سمیرم - شهرضا و سمیرم - یاسوج"، خراسان شمالی "محور امین اله و گردنه اسدلی"، مازندران "ارتفاعات محور کندوان و لاریجان"، گلستان "محور توسکستان" و ارتفاعات استان سمنان، چهارمحال و بختیاری "محور کوهرنگ، گردنه های چری و شاه منصوری" بارش برف گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان توصیه کرد: با رعایت سرعت مطمئنه (سرعتی که در صورت بروز حادثه، وسیله نقلیه را کنترل کنند)،فاصله طولی، توجه کامل به جلو، رفع نقص فنی و سیستم تهویه خودرو، به همراه داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی از بروز سوانح رانندگی جلوگیری کنند.

همچنین رانندگان قبل از سفر، شرایط وضعیت جوی را از طریق تلفن88255555 و در شهر تهران تلفن 120 مطلع و یا برای اطلاع از وضعیت جاده ای به سایت راهور 120 مراجعه کنند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی