به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در گفت‌وگو با ایلنا: اجازه ایجاد مشکل در مسیر تحقیق‌ و تفحص از بنیاد‌ شهید را نمی‌دهیم

طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران که بیستم خرداد ماه سال ۹۲ با ۱۲۹ رای موافق نمایندگان مجلس تصویب شده بود، بر اساس اعلام رئیس کمیته این تحقیق و تفحص آماده شده و در آینده‌ای نزدیک در صحن مجلس قرائت خواهد شد.

امیر خجسته در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درمورد فرآیند تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: گزارش تحقیق و تفحص آماده شده و در آستانه قرائت در مجلس است، در زمینه این تحقیق و تفحص گزارشی را به آقای لاریجانی داده‌ایم و منتظریم زمان قرائت آن مشخص شود.

وی در ارتباط با جزئیات این تحقیق و تفحص و شایعاتی مبنی بر وجود تخلفات مال گسترده در بنیاد شهید و در زمان ریاست مسعود زریبافان بر این بنیاد، گفت: در حال حاضر نمی‌توانم، هیچ یک از جزئیات مربوط به گزارش تحقیق و تفحص را عنوان کنم زیرا که این برخلاف آیین نامه مجلس شورای اسلامی است.

به گفته وی تهیه این طرح ۷ ماه کاری زمان برده و برای آماده شدن مقدمات کار همچون تصویب و تخصیص بودجه، نیز یکسال زمان صرف شده است.

خجسته در پاسخ به این سوال که آیا سنگ‌اندازی‌هایی در روند انجام این تحقیق و تفحص بوده است، گفت: ما اجازه نمی‌دهیم، مشکلی در این مسیر ایجاد شود.

گفتنی است؛ در گذشته برخی نمایندگان مجلس از جمله نایب رئیس مجلس، از به دست آمدن ۸۰ تخلف در جریان تحقیق و تفحص از زیر مجموعه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران از جمله بانک دی خبر داده بودند.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:42

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی