به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

بهرام رادان داستان سنتوری 2 را اعلام کرد

بهرام رادان، بازیگر فیلم «سنتورى» درباره حاشیه‌های مربوط به ساخته شدن ادامه فیلم «سنتورى» توضیحاتی داد و گفت: «من به عهدى که با داریوش  مهرجویى بستم، وفادارم و با عشق و علاقه به امید ساختن باشکوه‌ترین فیلم  ایشان  در خدمتشان هستم».

به گزارش ایلنا، وى در مورد قصه فیلم «سنتوری ۲» هم گفت: على چند سال در آسایشگاه بوده و حالا به اصرار هوادارانش به شهر برمی گردد. هانیه سال هاست از ایران رفته، زندگى خانواده بلورچى دگرگون شده، ولى على با عشق طرفداران میلیونى‌اش، شروع به ضبط آلبومش می‌کند و همزمان مهیاى برگزارى تور کنسرت‌هایش می‌شود که اتفاقات تازه اى برایش رقم می‌خورد.

بهرام رادان همچنین درباره تیم سازنده سنتورى اضافه کرد: فعلا در حال مذاکره هستیم ولی به زودى با قطعى شدن اسامى، تیم سازنده را به رسانه‌ها معرفی خواهیم کرد.

رادان ادامه داد: برنامه‌ریزى تولید ادامه فیلم «سنتورى» براىزمستنان 93 و بهار 94 است و  ایوبى در جریان پروژه «سنتوری ۲»  قرار دارد. امیدواریم با حمایت ایشان و مجموعه تحت امرشان بهترین اتفاق براى این فیلم رقم بخورد تا مردم بتوانند باری دیگر با على سنتورى روى پرده سینما بعد از سال‌ها ملاقات کنند».

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی