به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 27 تیر 1397

اتحاد رقبای دنیای فناوری علیه جاسوسی‌های دولت آمریکا

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از تاپ تک نیوز، اگر چه شرکت های یاد شده از رقبای سرسخت یکدیگر محسوب می شوند، اما با توجه به اینکه بیم دارند کاخ سفید بعد از مایکروسافت به سراغ آنها آمده و خواستار دریافت داده‌های خصوصی کاربران آنها شود، از هم اکنون برای مقابله با این رویداد با مایکروسافت متحد شده اند.

مایکروسافت و دیگر شرکت های فناوری می گویند در برابر درخواست‌های قضایی دولت آمریکا مقاومت کرده و اطلاعات کاربران را در اختیار آنان قرار نمی دهند. البته باید توجه داشت که مقاومت شرکت های فناوری در برابر دولت آمریکا پس از افشاگری های ادوارد اسنودن در مورد همکاری وسیع آنها با آژانس امنیت ملی ایالت متحده صورت گرفته است. این افشاگری ها اعتبار و حسن شهرت شرکت هایی همچون گوگل، مایکروسافت، فیس بوک، یاهو و ... را به خطر انداخت.

این شرکت های فناوری با راه اندازی گروهی منسجم در آمریکا در حال فعالیت های حقوقی ورسانه ای بر ضد دولت آمریکا هستند. تا به حال 28 شرکت فناوری و رسانه ای، 35 دانشمند علوم رایانه، 23 اتحادیه تجاری و دهها گروه مدنی و مدافع حریم شخصی به این مجموعه پیوسته اند. انتظار می رود این کشمکش حقوقی طی ماه های آینده باز هم ادامه یابد.

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی