به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

عرضه گوشت منجمد ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومانی برای نذری آخر صفر

علیخندان رو رئیس اتحادیه گوشت گوساله در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، گفت: قیمت هر کیلو گرم گوشت گوساله گرم مخلوط برای عرضه به مشتری 30 هزار تومان است.

وی افزود: قیمت گوشت قرمز مدتی است که هیچگونه افزایشی نداشته است و برای ادای نذری در روز 28 صفر به اندازه کافی دام سبک و سنگین موجود است و قیمتها افزایش نخواهد یافت.

رئیس اتحادیه گوشت گوساله تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به صورت لاشه 27 هزار و 500 تومان است.

خندانرو بیان داشت: 20 واحد صنفی در تهران برای عرضه گوشت منجمد در نظر گرفته شده است و مردم برای تهیه گوشت ارزان قیمت برای نذری در 28 صفر میتوانند به فروشگاههای اتکا و سپه مراجعه کنند.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم گوشت منجمد کارتنی داخلی 16 هزار و 500 تومان است و هیچ گونه مدرکی برای خریداری گوشت از فروشگاههای یاد شده، لازم نیست.

به گزارش فارس در برخی کشورهای اسلامی در آستانه ماه مبارک رمضان، فروشندگان مواد غذایی با شعار رمضان الکریم، اقدام به ارزان کردن داوطلبانه قیمت کالای اساسی مردم و حتی زیادتر ارائه کردن کالا به مشتری میکنند، مثلا اگر مشتری بگوید یک کیلوگرم گوشت یا عدس میخواهم، مغازه دار داوطلبانه بیش از یک کیلوگرم تحویل میدهد و مقداری هم در قیمت تخفیف میدهد، تا در ثواب افطاری شریک شود.

حال چه بهتر است، ماهم در این کار خیر شرکت کنیم و مردم نگران گرانی یا کمبود گوشت و برنج یا قند و روغن در آستانه ایام عزای آخر صفر نباشند. این هم نوعی لبیک به ندای امام حسین (ع) است که برای پیروان امام تخفیف قائل شوند تا خدا هم به مال و درامد فروشنده برکت عطا کند.

انتهای پیام/ب

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی