به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

افزایش اشتغال مجدد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری به ۲۰ هزار نفر

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، کریم یاوری گزارشی از عملکرد اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ارائه داد.

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: کاهش 2 درصدی نرخ رشد مقرری بگیران بیمه بیکاری، افزایش مهارت آموزی این مقرری بگیران، افزایش میزان اشتغال مجدد آنها و کاهش 10 درصدی نرخ رشد واحدهای مشکلدار از اهداف اصلی امسال به شمار میرود.  

به گفته وی، تدوین پیشنویس اصلاح قانون بیمه بیکاری و آئیننامه اجرایی آن، افزایش تعاملات فراسازمانی در خصوص حل مشکلات واحدهای مشکلدار و تمرکز زدایی و تفویض اختیار برخی از فعالیتها به واحدهای اجرایی را از جمله راهبردها برای پیشبرد اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست.

وی از افزایش اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری از 13 هزار به 20 هزار نفر خبر داد و این امر را نشان دهنده پیشرفت اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این راستا عنوان کرد .

یاوری گفت : اصلاح فرآیند بیمه بیکاری با هماهنگی مرکز فناوری اطلاعات و کاهش مراحل برقراری بیمه بیکاری از 30 به 21 مرحله یکی از اقدامات مهم وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تا پایان آبان سال جاری به شمار میرود .

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین نصب و استقرار سیستم مکانیزه حضور و غیاب مقرری بگیران در 23 استان کشور را از دیگر اقدامات این وزارتخانه عنوان کرد.

وی اعلام کرد: طرح توانمند سازی و رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی با همکاری معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین و به دولت ارائه شده است .

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی