به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

افزایش اشتغال مجدد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری به ۲۰ هزار نفر

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، کریم یاوری گزارشی از عملکرد اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ارائه داد.

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: کاهش 2 درصدی نرخ رشد مقرری بگیران بیمه بیکاری، افزایش مهارت آموزی این مقرری بگیران، افزایش میزان اشتغال مجدد آنها و کاهش 10 درصدی نرخ رشد واحدهای مشکلدار از اهداف اصلی امسال به شمار میرود.  

به گفته وی، تدوین پیشنویس اصلاح قانون بیمه بیکاری و آئیننامه اجرایی آن، افزایش تعاملات فراسازمانی در خصوص حل مشکلات واحدهای مشکلدار و تمرکز زدایی و تفویض اختیار برخی از فعالیتها به واحدهای اجرایی را از جمله راهبردها برای پیشبرد اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست.

وی از افزایش اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری از 13 هزار به 20 هزار نفر خبر داد و این امر را نشان دهنده پیشرفت اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این راستا عنوان کرد .

یاوری گفت : اصلاح فرآیند بیمه بیکاری با هماهنگی مرکز فناوری اطلاعات و کاهش مراحل برقراری بیمه بیکاری از 30 به 21 مرحله یکی از اقدامات مهم وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تا پایان آبان سال جاری به شمار میرود .

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین نصب و استقرار سیستم مکانیزه حضور و غیاب مقرری بگیران در 23 استان کشور را از دیگر اقدامات این وزارتخانه عنوان کرد.

وی اعلام کرد: طرح توانمند سازی و رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی با همکاری معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین و به دولت ارائه شده است .

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی