به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

صادرات 50 میلیون دلاری رنگ و رزین در 7 ماهه امسال

به گزارش خبرگزاری فارس، شهنام سپاسدار اظهار داشت: سالانه 52 هزار تن رنگ و رزین در کشور تولید می شود که اگر چه پاسخگوی بخش قابل توجهی از نیاز داخلی است اما بخشی از آن نیز صادر می شود، بنابراین اگر مازاد تولید داشته باشیم به طور قطع بازارهای صادراتی را کسب کرده و برای کشور ارزآوری خواهیم داشت.

وی میزان صادرات رنگ و رزین در 7 ماهه ابتدای سال جاری را 50 میلیون دلار عنوان و خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با صادرات بیشتر، ارزآوری بیشتری را هم برای کشور در شرایط کاهش قیمت نفت داشته باشیم.

سپاسدار در ادامه با اشاره به برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیتی از امروز تا 29 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی، گفت: در این نمایشگاه 255 شرکت داخلی و 65 شرکت خارجی حضور دارند، این در شرایطی است که در بخش خارجی، تعداد شرکت‌های حاضر 170 درصد و متراژ نیز 4 برابر رشد داشته است.

دبیر اجرایی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین افزود: در بخش خارجی نمایشگاه تلاش شده تا تولیدکنندگان ماشین‌آلات و مواد اولیه این صنعت حضور یابند،چرا که 80 درصد نیاز مواد اولیه در کشور تأمین می شود و برای تأمین 20 درصد دیگر نیز تلاش شده تا از طریق جذب شرکت های خارجی که مواد و ماشین آلات تولید می کنند، بتوان ظرفیت تولید را افزایش دهیم.

وی اظهار داشت: در نمایشگاه رنگ، شرکت‌هایی از چین، ترکیه، تایوان هند، بلژیک، سوئیس، آلمان، ایتالیا، فرانسه و امارات متحده عربی حضور دارند.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی