به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

مرکز آینده‌نگاری ایران منحصر بفرد است/ آماده همکاری با فدراسیون جهانی در سطوح عالی هستیم

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، سید احمد موسوی دبیر کل جمعیت هلال احمر در دیدار با الحاج آمادو گوئیه‌سی گفت: سرمایه‌های ماددی و معنوی جمعیت ما روز به روز به شکوفا می‌شود.

وی با بیان اینکه توان و روحیه ارزشمند مردم را در زمینه فعالیت‌های بشر دوستی هلال‌احمر را کمک می‌کند، گفت: ساختار ما متأسفانه نقش محدود کننده‌ای دارد و سبب می‌شود تا نتوانیم از تمام ظرفیت‌های موجود در کشور بهره‌مند شویم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران سازمان امداد و نجات هلال احمر را بزرگترین سازمان امدادی در فدراسیون‌های مختلف دانست و گفت: سازمان ما از نظر داشتن سامانه امداد هوایی و تجهیزات امدادی منحصر به‌فرد است و علاوه بر برخورداری از سخت‌افزارها از نیروهای انسانی مجرب و با دانشی بهره‌مند است چرا که این افراد تجربه حضور در حوادث مختلف داخلی و بین‌المللی را دارد.

وی در مورد فعالیت‌های معاونت بهداشت و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: معاونت بهداشت ما یکی از پایه‌گذاران توانبخشی در کشور است و توانسته به روز رسانی مداوم اطلاعات خود خدمت‌رسانی در کشور را به نحو احسن انجام دهند.

موسوی خاطرنشان کرد: در موضوع بهداشتی نیز هلال احمر ایران نگاهی جامعه محور دارد و در فعالیتهای درمانی مواقع غیرضروری نیز حاضر می‌شود.

وی به وجود بیمارستانها و مراکز درمانی هلال احمر در 32 کشور جهان اشاره کرد و گفت: مراکز درمانی ما در داخل کشور نیز در راستای همکاری با وزارت بهداشت در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

به گفته دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران، هلال احمر ایران برای پشتیبانی از فعالیتهای درمانی و اقدامات خود اقدام به راه اندازی 4 کارخانه تجهیزات پزشکی و امدادی کرده است که علاوه بر رفع نیازهای داخلی به صادرات نیز کمک می‌کند.

موسوی تعداد داوطلبان هلال احمر ایران را 2 میلیون و 700 هزار نفر عنوان کرد و گفت: این تعداد شامل اعضای سازمان داوطلبان و سازمان جوانان هلال احمر می‌شود که آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا در همه زمینه‌ها آماده امدادرسانی و ارائه خدمت باشند.

وی به اجرای طرح تحول جمعیت هلال احمر اشاره کرد و گفت: این طرح جمعیت هلال احمر ایران را از یک جمعیت سخت‌افزار به جمعیتی مغز افزار تغییر می‌دهد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران یکی از بخش‌های مهم طرح تحول را تاسیس مرکز آینده نگاری عنوان کرد و گفت: این مرکز به بررسی و پیش‌بینی حوادث محتمل در 50 سال آینده می‌پردازد تا ا بتوانیم بر اساس یافته‌های آن خود را آماده کنیم و مردم را آموزش دهیم.

وی این مرکز را منحصر به فرد دانست که با محوریت مدیریت ما فعالیت‌های آینده را مدیریت می‌کند.

موسوی در پایان خطاب به آمادو گوئیه‌سی گفت: امیدواریم تا در یک تفاهم نامه بلند مدت بتوانیم همکاری‌های گسترده‌ای با فدراسیون جهانی داشته باشیم چرا که ایران توانایی همراهی فدراسیون در همه زمینه‌ها در سطوح عالی را دارد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی