به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 19 آذر 1397

مجلس ملی جوانان می‌تواند خلأهای فراکسیون جوانان را پر کند

سید نجم الدین محمدی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: طرح مجلس ملی جوانان یکی از طرح‌های حوزه جوانان است که باید در مورد آن پژوهش‌های زیادی انجام شود.

وی ادامه داد: این مجلس باید بتواند قدرتی داشته باشد که مصوبات آن برای سایر دستگاه‌ها لازم الاجرا باشد این طرح باید ابتدا در ستاد ساماندهی امور جوانان به تصویب برسد و کلیات آن مورد تأیید قرار گیرد.

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان خاطرنشان کرد: پس از این مرحله باید در شورای عالی جوانان مطرح شود تا جزئیات آن مورد بررسی قرار گیرد و باید مراحل بسیار دقیق و طولانی را بگذراند و در صورتیکه توانایی ‌های لازم در جامعه جوان ایجاد شد می‌توان آن را اجرایی کرد.

محمدی ادامه داد: این مجلس به یک کار حقوقی دقیق نیاز دارد و قطعا می‌تواند خلأهای فراکسیون جوانان را پر کند چراکه این فراکسیون در زمینه کارهای کارشناسی، رصد و پیمایش تا کنون خلأ داشته است و در زمینه احصائ نیازهای جوانان نیز تا کنون نتوانسته است اقدامات خوبی انجام دهد و این مجلس می‌تواند این خلأها را بر طرف کند.

این طرح طرحی گسترده است که نباید انتظار داشت ظرف 6 ماه آینده شاهد مراحل اجرایی آن باشیم و یک کار بسیار عمیق حقوقی و کارشناسی می‌]واهد و اگر مصوبات لازم و همکاری سایر دستگاه‌ها را داشته باشد می‌توان با تدوین یک اساسنامه دقیق کار آن را آغاز کرد.

انتهای پیام/

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی