به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

مجلس ملی جوانان می‌تواند خلأهای فراکسیون جوانان را پر کند

سید نجم الدین محمدی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: طرح مجلس ملی جوانان یکی از طرح‌های حوزه جوانان است که باید در مورد آن پژوهش‌های زیادی انجام شود.

وی ادامه داد: این مجلس باید بتواند قدرتی داشته باشد که مصوبات آن برای سایر دستگاه‌ها لازم الاجرا باشد این طرح باید ابتدا در ستاد ساماندهی امور جوانان به تصویب برسد و کلیات آن مورد تأیید قرار گیرد.

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان خاطرنشان کرد: پس از این مرحله باید در شورای عالی جوانان مطرح شود تا جزئیات آن مورد بررسی قرار گیرد و باید مراحل بسیار دقیق و طولانی را بگذراند و در صورتیکه توانایی ‌های لازم در جامعه جوان ایجاد شد می‌توان آن را اجرایی کرد.

محمدی ادامه داد: این مجلس به یک کار حقوقی دقیق نیاز دارد و قطعا می‌تواند خلأهای فراکسیون جوانان را پر کند چراکه این فراکسیون در زمینه کارهای کارشناسی، رصد و پیمایش تا کنون خلأ داشته است و در زمینه احصائ نیازهای جوانان نیز تا کنون نتوانسته است اقدامات خوبی انجام دهد و این مجلس می‌تواند این خلأها را بر طرف کند.

این طرح طرحی گسترده است که نباید انتظار داشت ظرف 6 ماه آینده شاهد مراحل اجرایی آن باشیم و یک کار بسیار عمیق حقوقی و کارشناسی می‌]واهد و اگر مصوبات لازم و همکاری سایر دستگاه‌ها را داشته باشد می‌توان با تدوین یک اساسنامه دقیق کار آن را آغاز کرد.

انتهای پیام/

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی