به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

استفاده از سیستم «صاعقه» برای روشنایی محورهای مواصلاتی مهران

سردار حسن کرمی فرمانده یگان ویژه، در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد اقدامات یگان‌ویژه در مرزهای جنوبی کشور در امر تأمین امنیت و تسهیل تردد زائران عتبات عالیات اظهار داشت: یگان ویژه در مرزهای جنوبی با تمام تجهیزات جدید در خدمت زائران اربعین حسینی است.

فرمانده یگان ویژه تصریح کرد: 6 گردان یگان ویژه ناجا در مرز مهران مستقر شدند و حتی به یک گردان آن مسئولیت ویژه داده شد تا از نقطه صفر مرزی به کودکان، سالمندان و افراد ناتوان کمک کنند و حتی آنها را بر دوش خود حمل کنند.

این مقام ارشد انتظامی به استفاده از سیستم «صاعقه» برای روشنایی محورهای مواصلاتی مهران اشاره کرد و گفت: خودرویی به نام صاعقه توسط کارشناسان ایرانی در حدود یک سال پیش طراحی و ساخته شد که عملکرد ویژه این خودرو انعکاس و پرتاب نور است که یگان ویژه از این خودرو در اغتشاشات و بحران‌ها استفاده می‌کند.

فرمانده یگان ویژه به ماموریت متفاوت یگان ویژه در مرزهای جنوبی کشور و امداد و خدمت‌رسانی این یگان به زائران عتبات عالیات پرداخت و تصریح کرد: یگان ویژه از این خودرو در نقطه مرزی استفاده کرد تا با استفاده از انعکاس نور این سیستم که در شعاع 1.5 کیلومتری و به صورت دایره‌وار محدوده را روشن می کند، زائران بتوانند در مسیر تاریک و بدون چراغ مرز تا مهران تردد کند.

لازم به ذکر است، اقدامات یگان ویژه برای تسریع در تردد زائران تحسین تمام دستگاه‌های حاضر در مهران را به دنبال داشت. به طوری که سردار مؤمنی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا نیز در هنگام حضور در قرارگاه عملیاتی ظفر گفته بود که یگان ویژه با حضور خود خیال مردم و ما را راحت کرد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی