به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

نشست توجیهی ستاد احیای امر به معروف با مدیر شبکه رادیو تهران برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، جلسه توجیهی با حضورمشاور دبیرکل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، دبیر و مدیران ستاد احیاء استان تهران و مدیر شبکه رادیویی تهران، گروه معارف و مسئول بسیج آن شبکه برگزار شد.

در این نشست، ضمن تبادل نظر در مورد نحوه همکاری در خصوص فریضتین، دست اندرکاران شبکه رادیویی تهران در مورد برنامه ریزی و رویکردهای مختلف امر به معروف و نهی از منکر همچنین شیوه فرهنگ سازی آن توجیه شدند.

همچنین مدیرشبکه رادیویی تهران گزارشی از برنامه های این شبکه در مورد احیاء و اجرای امر به معروف و نهی از منکر درمجموعه اداری و کاری آن ارائه کرد و دبیر ستاد احیاء استان تهران دقایقی در باب اهمیت این فریضه مطالبی بیان کرد سپس مشاور دبیر کل ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر، پیرامون مصداق‌های عملی فریضتین در رادیو مطالبی عنوان کرد که مورد استقبال مدیر شبکه تهران قرار گرفت.

پخش برنامه‌های تخصصی امر به معروف و نهی از منکر توسط کارشناسان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر از مصوبات این نشست بود در پایان هم احکام شورا به مدیر شبکه و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اعطا شد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی