به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

نشست توجیهی ستاد احیای امر به معروف با مدیر شبکه رادیو تهران برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، جلسه توجیهی با حضورمشاور دبیرکل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، دبیر و مدیران ستاد احیاء استان تهران و مدیر شبکه رادیویی تهران، گروه معارف و مسئول بسیج آن شبکه برگزار شد.

در این نشست، ضمن تبادل نظر در مورد نحوه همکاری در خصوص فریضتین، دست اندرکاران شبکه رادیویی تهران در مورد برنامه ریزی و رویکردهای مختلف امر به معروف و نهی از منکر همچنین شیوه فرهنگ سازی آن توجیه شدند.

همچنین مدیرشبکه رادیویی تهران گزارشی از برنامه های این شبکه در مورد احیاء و اجرای امر به معروف و نهی از منکر درمجموعه اداری و کاری آن ارائه کرد و دبیر ستاد احیاء استان تهران دقایقی در باب اهمیت این فریضه مطالبی بیان کرد سپس مشاور دبیر کل ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر، پیرامون مصداق‌های عملی فریضتین در رادیو مطالبی عنوان کرد که مورد استقبال مدیر شبکه تهران قرار گرفت.

پخش برنامه‌های تخصصی امر به معروف و نهی از منکر توسط کارشناسان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر از مصوبات این نشست بود در پایان هم احکام شورا به مدیر شبکه و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اعطا شد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی