به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

امیدواریم با هوشیاری ملت‌های مسلمان ریشه خشونت و افراطی‌گری از منطقه رخت بربندد

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سازمان دانشآموزی جمهوری اسلامی ایران طی بیانیهای قتل عام دانشآموزان پاکستانی به دست گروه افراطی طالبان را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: بار دیگر دستان پلید و تبهکار دشمنان قسم خورده و سیه دل مسلمانان از آستین خشونت و افراطی گری بیرون آمد و فاجعهای دیگر آفرید.

واقعه خونین قتل عام دانشآموزان در پیشاور پاکستان به دست گروه افراطی طالبان به دنبال گروگانگیری که منجر به کشته شدن بیش از یکصد دانشآموز و معلم و دهها تن دیگر گردید، زخم دیگری بود بر پیکر خسته از جنگ منطقه.

این بیانیه میافزاید: ما اعضای تشکلهای دانشآموزی عضو سازمان دانشآموزی جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم نمودن این حرکت ددمنشانه که زاییده مداخله بیگانگان و گسترش فقر، بیکاری، تبعیض، تحقیر و بی عدالتی در منطقه است، ضمن ابراز همدردی با ملت مسلمان پاکستان به ویژه دانشآموزان ستم دیده این دیار از مقامات آن کشور مجازات عاملان این جنایت سبوعانه را خواستاریم.

امید است با هوشیاری ملتهای مسلمان جهان ریشه خشونت و افراطیگری هرچه سریعتر از منطقه رخت بربندد و در آیندهای نه چندان دور شاهد رویش جوانههای تمدن نوین اسلامی برپایه عدل و عدالت و تدبیر و امید باشیم.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی