به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 28 تیر 1397

مجامع بین‌المللی مدافع حقوق بشر به جنایت مدرسه پیشاور رسیدگی کنند

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در پی جنایات گروهک تروریستی و ملحد طالبان در کشتار بی‌رحمانه دانش‌آموزان پاکستانی پیام تسلیتی صادر کرد.

در پیام تسلیت آمده است: با کمال تأسف مطلع شدیم گروهک ملحد طالبان، این دست پرورده استکبار جهانی با حمله به مدرسه‌ای در پیشاور پاکستان، ١٤٠ دانش‌آموز معصوم را پشت نیمکت‌های کلاس درس، مظلومانه به شهادت رسانده و ٢٥٠ نفر را نیز زخمی کرده‌ تا روز 16 دسامبر را به نام سه شنبه سیاه در حافظه تاریخ به ثبت رساند و به خیال خام خود انتقام فتوحات پی در پی ارتش پاکستان را از کودکان و نوجوانان باز ستاند و سندی آشکار بر سیه روزی و رسیدن به بن‌بست گروهک‌های ملحد و اربابان جهانخوار آنها به ویژه آمریکا و صهیونیسم جهانی باشد.

این پیام می‌افزاید: ما این جنایت آشکار که مصداق عینی نسل کشی و ترور کودکان بی گناه است، به شدت محکوم نموده و از مجامع بین‌المللی مدافع حقوق بشر درخواست رسیدگی عاجل به این جنایت و تنبیه آمران و عاملان آن را داریم.

به امید روزی که در سایه تبعیت از مبانی ارزشی اسلام ناب، شاهد برقرای صلح و عدالت و برپایی جهانی عاری از خشونت و ترور باشیم.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی