به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

نشست هماهنگی مسئولان کمیته المپیک و فدراسیون کشتی برگزار شد/ تاکید بر مقابله جدی با دوپینگ

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، در این نشست که با حضور کیومرث هاشمی، رئیس و جمعی از مسئولان کمیته ملی المپیک برگزار شد، در ابتدا هاشمی و رحیمی، مسئول نظارت و ارزشیابی کمیته المپیک در مورد نقش ویژه کشتی در المپیک 2016  نظرات خود را ارائه دادند.

در ادامه این نشست رسول خادم، رئیس فدراسیون و علیرضا رضایی، سخنگوی فدراسیون و مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد مطالبی همچون لزوم توجه به نقش ویژه مربیان و حمایت مالی و معنوی از آنها در کنار ورزشکاران، توجه به نقش مهم گروه پزشکی و ماساژورها و سایر عوامل درگیر، تمرکز  داشتن بر تیم‌های المپیکی و توجه جدی برای مقابله با بحث دوپینگ و تهدیدات آن با توجه به حساسیت‌های موضوع از جمله انجام تست همزمان خون با ادرار ارائه دادند.

در ادامه این جلسه کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک بر حساسیت ویژه بر بحث دوپینگ در کشتی تأکید کرد و گفت: کمیته با تمامی توان در این موضوع از فدراسیون حمایت می‌کند.

سپس راه های مختلف کسب سهمیه در المپیک مورد بررسی قرار گرفت و حاضران نظرات خود را در زمینه‌های مختلف برای حضور موفق در المپیک 2016 ارائه ارائه دادند.

کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک، رسول خادم، رئیس و حمید بنی‌تمیم، دبیر فدراسیون کشتی، رحیمی، رئیس مرکز نظارت و فراهانی، مشاور رئیس و رئیس حراست کمیته ملی المپیک، حسن بابک، مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی، علیرضا رضایی، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد و عبداللهی و اسلامیان مدیران روابط عمومی و بین المللی کمیته ملی المپیک در این نشست حضور داشتند.

به گزارش فارس، مسئولان کمیته ملی المپیک صبح امروز نیز با حضور در فدراسیون والیبال با مسئولان این فدراسیون نیز دیدار داشتند.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی