به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 تیر 1397

پورحیدری: روند نقل‌ و‌ انتقالات استقلال کُند نیست/ نقل و انتقالات ابتدای فصل با نیم‌فصل تفاوت دارد

منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزارس فارس درباره آخرین شرایط تیم استقلال در فصل نقل و انتقالات، انتخاب محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم ملی امید و مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.

فارس: ابتدا از انتخاب محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم ملی امید صحبت کنید.

اتفاقا من خیلی خوشحال شدم که محمد خاکپور به عنوان سرمربی انتخاب شد، او یکی از بااخلاق‌ترین و خوش‌اخلاق‌ترین مربیان ما از لحاظ فنی است و به اعتقاد من با این شرایط فقط باید از او حمایت کرد. هم فدراسیون و هم کارشناسان فوتبال باید همه بسترها را برای موفقیت تیم ملی امید فراهم کنند.

فارس: به نظر شما این انتخاب کمی دیر اتفاق نیفتاده؟

دیر شده، ولی چه کار می‌توان انجام داد؟ من فکر می‌کنم باشگاه‌ها باید خیلی کمک کنند،چون مربی تیم ملی باید بعد از ناکامی‌ها در دوره گذشته انتخاب می‌شد، نه حالا.

فارس: چطور شد در جلسه مدیران استقلال با وزیر ورزش و معاون وزیر اقتصاد حضور نداشتید؟

من در تهران نبودم، البته روزی که قرار بود جلسه تشکیل شود به تهران آمدم، اما جلسه به فردای آن روز موکول شد و کارها عقب افتاد.

فارس: روز گذشته افشارزاده اعلام کرد داسیلوا از این تیم رفتنی است و خیلی از انتقادات از استقلال به این دلیل مطرح شده که چرا باید 700 میلیون تومان هزینه بازیکنی کرد که حتی یک دقیقه هم به او فرصت بازی داده نشد. به نظر شما کمیته نقل و انتقالات برای این موارد در نیم‌فصل دوم تشکیل شده است؟

اول از همه باید بگویم که وقتی سرمربی یک بازیکن را می‌خواهد، ما کاری نمی‌توانیم انجام دهیم. اما از سوی دیگر حتما او به نتیجه رسیده که داسیلوا به کارش نمی‌آید و این بازیکن را آزاد کرده است. ما هم در کمیته نقل و انتقالات برای همین موارد و بررسی مسائل دیگر حاضر می‌شویم.

فارس: گفته می‌شود نقل و انتقالات استقلال به دلیل مشکلات مالی موقتا به حالت ساکن درآمده و فعالیتی در این باره صورت نمی‌گیرد، آیا درست است؟

فارس: گفته می‌شود نه‌تنها نقل و انتقالات استقلال کند نیست، بلکه اصلا کار جلو نمی‌رود، شما این مساله را قبول دارید؟

اول از همه باید بگویم بازیکنان تماما به صورت حرفه‌ای جذب می‌شوند و ما باید تمام ریز مسائل یک بازیکن و باشگاه را بدانیم. شما ببینید وقتی یک بازیکن خارجی به تیمی می‌آید، باید تست پزشکی روی قرارداد او ثبت شود، اما از سوی دیگر این مساله را باید در اینجا جا بیندازیم که یک بازیکنی حتی از کشور خودمان هم وقتی می‌خواهد به تیمی منتقل شود،تست پزشکی را پشت‌سر بگذارد. ضمن آنکه همان‌طور که اشاره کردم، ما محدودیت هزینه داریم و باید بر پایه هزینه‌های باشگاه، بازیکن بگیریم.

فارس: پس شما این دلایل را عنوان می‌کنید که به نظر می‌رسد روند نقل و انتقالات کند است؟

روند نقل و انتقالات کند نیست، بلکه بازیکنانی که می‌خواهیم آزاد نیستند. حتی خود امیر قلعه‌نویی هم این موضوع را می‌داند. ما یک بازیکن را از باشگاهی خواسته‌ایم و کلی برایش نامه‌نگاری کرده‌ایم، آنها هم مبلغی را درخواست کرده‌اند، طبیعتا وقتی مذاکرات با چند نفر صورت بگیرد، کار طبق معمول عقب می‌افتد. این را هم بگویم که نظری‌جویباری اول فصل خیلی تلاش کرد و ما هم منکر زحمات دیگران نیستیم. الان هم می‌گویم، استقلال خیلی شانس قهرمانی دارد و شما خودتان بهتر می‌دانید که من احساسی صحبت نمی‌کنم. از این باب می‌گویم باید دقت کنیم، چون تیم‌های دیگر در آسیا حضور پیدا می‌کنند و ذهن‌شان درگیر می‌شود. ما هم باید از این فرصت استفاده کنیم تا درنهایت با قهرمانی دل مردم را شاد کنیم.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی