به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

معصومی: برای موفقیت کشتی ساحلی تلاش می‌کنم/ هنوز از کشتی خداحافظی نکرده‌ام

فردین معصومی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی و آشنایی‌اش با این رشته، گفت: با توجه به اینکه پیش از حضور در کشتی آزاد در کشتی محلی شرکت می‌کردم و این کشتی نیز در ماسه و خاک برگزار می‌شد، شباهت زیادی به کشتی ساحلی دارد و با آن غریبه نیستم. از طرفی در بازی‌های ساحلی آسیا در کنار تیم بودم و شناخت نسبتا خوبی از این رشته به دست آوردم.

وی درباره خداحافظی‌اش از دنیای کشتی و ورودش به عرصه مربیگری گفت: هنوز به صورت رسمی از دنیای کشتی خداحافظی نکردم و منتظرم در یک مسابقه به صورت نمادین این کار را انجام دهم. البته تصمیم داشتم در جام باشگاه‌های جهان همراه با تیم محبوبم، ثامن‌الحجج (ع) از کشتی خداحافظی کنم، اما با توجه به فراهم نشدن شرایط حضور این تیم، این موضوع نیز محقق نشد.

دارنده مدال‌های نقره و برنز کشتی آزاد جهان تصریح کرد:‌ مدتی بود تمریناتم را برای شرکت در مسابقات اوپن آغاز کرده بودم، اما مخالفت همسرم باعث شد تا از این موضوع منصرف شوم. هر قدر فکر کردم دیدم که شرایط سنی‌ام به گونه‌ای نیست که بتوانم به المپیک برسم. از طرفی به هر افتخاری که می‌خواستم در دنیای کشتی رسیده‌ام و تنها مدال المپیک را کم داشتم و دیدم شاید نتوانم افتخارات گذشته را تکرار کنم.

معصومی گفت: به دنبال فرصتی مناسب برای خداحافظی از دنیای قهرمانی هستم. حالا هم با توجه به پیشنهاد فدراسیون کشتی هدایت تیم ساحلی را قبول کردم و امیدوارم هر تلاشی از دستم برمی‌آید برای موفقیت این تیم انجام دهم. در هر صورت کشتی برای من هزینه کرده است و هر چه دارم از کشتی است و باید دینم را ادا کنم. حالا هم که به وجود من نیاز است در خدمت کشتی خواهم بود. کشتی ساحلی رشته‌ای نوپا است که با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد. من هم تمام تلاشم را برای ارتقای جایگاه این رشته خواهم کرد.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی