به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 تیر 1397

حسینی: رفیق نیمه‌راه نیستم که پرسپولیس را رها کنم/ دست درخشان خالی است

میثم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل گفت: امیدوارم که وضعیت تیم خوب باشد اما همه به دنبال این هستند که باشگاه از بلاتکلیفی دربیاید و امیدوارم باشگاه روزهای خوب و جدیدی ببیند و خبرهای خوب از باشگاه بیرون بیاید.

وی ادامه داد: در این شرایط دست درخشان هم خالی است و همه نگران آینده پرسپولیس هستیم اما باور کنید نمی‌دانم چرا این شرایط اتفاق افتاده اما امیدوارم کسانی که دست‌اندرکار باشگاه و ورزش هستند حداقل برای دل هواداران میلیونی پرسپولیس کار کنند. به هر حال درخشان برنامه‌هایی برای پرسپولیس دارد که باید عملی شود اما با همه این شرایط به کارمان ادامه می‌دهیم و به آینده امیدواریم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: همه ما نگران پرسپولیس هستیم. آقایان مسئول! مشکلات پرسپولیس را حل کنید چراکه وضعیت این باشگاه حاد است و برای حل مشکل چاره‌ای پیدا کنید.

حسینی درباره اینکه گفته می‌شود سیاسی دیگر حق فعالیت در باشگاه پرسپولیس را ندارد خاطرنشان کرد: به هر حال اگر سیاسی نباشد کار ما سخت‌تر هم می‌شود چراکه باشگاه بدون مدیرعامل کار سختی دارد و با ادامه این وضعیت از نظر مالی هم به مشکل می‌خوریم و در نقل و انتقالات هم ضرر می‌کنیم و هر روز که می‌گذرد بیشتر گرفتار می‌شویم چون بازیکنان جذب تیم‌های دیگر می‌شوند و این مسئله برای ما کار را سخت‌تر از قبل خواهد کرد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود او در لیست مازاد این تیم قرار گرفته است افزود: چنین مسئله‌ای را به هیچ عنوان نشنیده‌ام و آن را شدیدا رد می‌کنم و در جریان این مسائل هم نیستم و با قدرت برای پرسپولیس کار می‌کنم چون میثم حسینی کسی نیست که در شرایط بحرانی تیمش را رها کند و مثل سایرین نیستم که دم از رفتن بزنم بلکه در کنار پرسپولیس می‌مانم و با قدرت برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنم.

وی در پایان گفت: پرسپولیس روزهای خوب هم داشته و من در روزهای بد و تلخ پرسپولیس را رها نمی‌کنم و برای این تیم زحمت می‌کشم و هرچقدر هم که شرایط این باشگاه‌ها مشکل باشد می‌مانم و برای موفقیت تیم می‌جنگم و بحث کنار گذاشتنم از تیم صحت ندارد چون همانطور که پرسپولیس روزهای بد داشته روزهای خوب هم دارد و رفیق نیمه‌راه نیستم.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی